• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Stópki

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Na kanale "Chaturbate" szcególną uwagę zwracam na dziewczyny, które prezentują równiez swoje stopy. Ztym, że wchodza one w całokształt sylwetki i nie są specjalne eksponowane. Są elementem całości, jednak bez nich nie ma tego "smaku";)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Wprawdzie temat stópki jest szeroki, ale post założycielski sugeruje, że adresowany jest do kobiet:unsure: nie wiem, czy facet może tez:D
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Jak na razie zauważyłem, że kobiety bagatelizują męskie zainteresowanie stopami (żródło SF). Wydaje się, że utozsamiaja to z fetyszem stóp, może dlatego?
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Poczekamy, może w wątku się nam rozjaśni. Do tej pory było to raczej powodem do żartów i negatywów ze strony pań
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Chociaż w trzech czy czterech przpypadkach przyznały, żę lubią zainteresowanie tym fragmentem nóg. Nawet do kolan:ROFLMAO:;)
 
Mężczyzna

rozkosznyyy

Cichy Podglądacz
Zasada jest jedna: szyny są długie, to i stacja musi być zaje**** ;-) zadbane stopy to duży atut u Pań w moim przypadku, bardzo zwracam na to uwagę..
 
Mężczyzna

rozkosznyyy

Cichy Podglądacz
Ja nie poznałam jeszcze kobiety, która "wielbi" swoje stopy jak ja. Uważam je za atrakcyjne. I nie mam pojęcia co mnie do nich ciągnie 🙉
Widocznie jesteś jedną z tych, która o nie dba.. i to widać gołym okiem. Będę brutalny, ale ładne stopy muszą mieć odpowiednio dużą płytkę paznokcia. Mała płytka mnie jakoś odrzuca od razu. Nie wiem jak wy macie panowie?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry