• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sprawność fizyczna a seks

Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Widaje mi się, że nie widziałem takiego tematu, poprawcie mnie w razie czego 😁
Ale ciekawy jestem jakie macie podejście do sprawności fizycznej względem seksu u nie chodzi mi generalnie o wysportowanie ale o konkretne umiejętności, które pozwalają na więcej 😁 Czy coś ćwiczycie, czy staraliście się coś osiągnąć, czy macie z tym jakieś ciekawe doświadczenia?
Dla przykładu kiedyś moim celem było osiągnięcie takiej siły, żebym był w stanie partnerkę utrzymać w powietrzu podczas seksu na stojąco trzymając ręce pod zgiętymi kolanami i za biodra (mam nadzieję, że opis wystarczy a wyobraźnia zrobi resztę). Trochę ćwiczeń i po jakimś czasie się udało chociaż na początku to było tylko parę ruchów 😅
A z takich rzeczy których jestem ciekawy to np nigdy chyba nie byłem z dziewczyną, która umiałby zrobić szpagat... Ciekawy jestem czy można to wykorzystać w czasie seksu i czy w takiej pozycji jest to w ogóle przyjemne / realne dla kobiety 😅
Dawajcie co macie a ja się postaram też udzielać w wątku 😁
 
Mężczyzna

TomAt87

Cichy Podglądacz
Ogólnie, dobra sprawność fizyczna i dbanie o siebie = większe libido, także każdy mężczyzna powinie zadbać o ten aspekt i jakiś rodzaj aktywności fizycznej uprawiać.

A jeśli chodzi o inne sprawy, to moja dawna partnerka trenowała jeździectwo. Bosze jak ona mnie w swoje uda złapała, to nie było zmiłuj 😁

Raz miałem przygodę z Panią, która trenowała gimnastykę, cuda było można robić, wszędzie i w każdej pozycji.

Generalnie, sprawność fizyczna powinna być pioeyteten każdego.
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Ogólnie, dobra sprawność fizyczna i dbanie o siebie = większe libido, także każdy mężczyzna powinie zadbać o ten aspekt i jakiś rodzaj aktywności fizycznej uprawiać.

A jeśli chodzi o inne sprawy, to moja dawna partnerka trenowała jeździectwo. Bosze jak ona mnie w swoje uda złapała, to nie było zmiłuj 😁

Raz miałem przygodę z Panią, która trenowała gimnastykę, cuda było można robić, wszędzie i w każdej pozycji.

Generalnie, sprawność fizyczna powinna być pioeyteten każdego.
Jeździectwo, ciekawe, faktycznie pośladki złoto, zarówno jeśli chodzi o rzeźbę jak i o strój 😁
Z libido też prawda, ale miałem np taki problem, że czasami jak za bardzo się wysiliłem przy seksi np trzymając partnerkę to krwi zabrakło dla najważniejszego elementu zabawy 😂
I jestem ciekawy co z tą Panią gimnastyczką robiłeś najbardziej hardcorowego 😁
 
Mężczyzna

TomAt87

Cichy Podglądacz
Jeździectwo, ciekawe, faktycznie pośladki złoto, zarówno jeśli chodzi o rzeźbę jak i o strój 😁
Z libido też prawda, ale miałem np taki problem, że czasami jak za bardzo się wysiliłem przy seksi np trzymając partnerkę to krwi zabrakło dla najważniejszego elementu zabawy 😂
I jestem ciekawy co z tą Panią gimnastyczką robiłeś najbardziej hardcorowego 😁
Z gimnastyczka może nic jakoś szczególnie ostrego, była masa jakiś dziwnych pozycji w każdym możliwym kącie domu, ale zapamiętałem, że co nam wpadało do głowy ona się jak wąż wyginała, a ja później miałem 3 dni bolące plecy od tych wygibasów 😁
 
Mężczyzna

TomAt87

Cichy Podglądacz
Ogólnie, jeśli mężczyzna albo kobieta nie dbają o swoją aktywność fizyczną, odbija się to na sprawach luzkowych
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Umiejętności nabyte podczas treningów karate nie są przydatne podczas seksu.
Ćwiczenia mięśni brzucha (podczas treningu karate, na chłodzie i mrozie, na siłce oraz te domowe, dodatkowe, wyrównawcze) też raczej nie dają nic mężczyźnie podczas zabaw erotycznych.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry