• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sprawdzone portale randkowe

Mężczyzna

Stefanos

Cichy Podglądacz
Sceptycznie podchodzę do takich portali, bo mało facetów się do mnie na nich odzywa mimo wszystko. Wiem, ze w tym roku najpopularniejszy w Polsce taki portal jest zarandkujmy.pl patrząc na opinie ludzi, rzeczywiście jest tam mnóstwo ogłoszeń kobiet jak i facetów.

A możesz wyjaśnić wszystkim, dlaczego polecasz tutaj swoje serwisy randkowe? Zarówno poznajteraz_pl, jak i zarandkujmy_pl dziwnym zbiegiem okoliczności leżą na tym samym IP. Zresztą wyglądają równie niepoważnie i podejrzanie.
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
A co sądzicie o bagla.pl ? Są tam ogłoszenia np. wspólnej masturbacji czy pissing. Pytanie czy realne?
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Datezone nie jest już darmowe.

Jest chyba tylko Tinder i nic więcej sensownego. Nic lepszego niestety nie ma.
 
Mężczyzna

kamilllo931

Cichy Podglądacz
Czy Wy też tak macie ze po kliknięciu w różne linki do stron randkowych wyrzuca Was na inne strony? Mam konto na dirtymuffin.Na początku bylo ok ale po jakimś czasie co kliknę na portalu to kilka okienek wyskakuje
 
Mężczyzna

kyiubi

Nowicjusz
Sprawdzilem osobiscie bardzo duzo i nie spodkalem sie z portalem w ktorym jest to czego oczekujesz teraz testoje zbiorniki skometuje jak sprawdze
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry