• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sprawdzone portale randkowe

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Mieszkasz w jakimś mieście być może. Jeśli wierzyć nickowi, jest to Poznań.
Taki poznań ma zapewne kilka portali lokalnych, również takich z ogłoszeniami np.:
I tam masz ogłoszenia towarzyskie.
Chwila wysiłku intelektualnego, odrobina zgrabnego języka polskiego i masz co chcesz...

A jak nie wiesz "co ja mean" to Ci wyłożę na język polski - spotkania kończyły się w sypialni.
 
Kobieta

para82poznan

Cichy Podglądacz
Tak, domyśliłem się, że chodzi o stosunkowo udany finał znajomości ;)
Po prostu - chciałem doprecyzować, co rozumiesz pod "lokalnymi" portalami. Ja zawsze starałem się takich unikać, bo to mi śmierdziało agonią i totalną pustką. Ale może masz rację - dzięki za podsunięcie pomysłu :)

EDIT
Niestety, zdecydowana większość ogłoszeń wygląda na takich portalach jakby uciekły z Roksy. Spotkam się za kasę, szukam sponsora, zapłacę Pani za wyjazd na weekend itp.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
A widzisz...
Ja się ogłaszałem sam, że singiel, po 40tce itd...
Ale u mnie są dwie kategorie - towarzyskie i seks. Ja się ogłaszałem w tej pierwszej...
I nie zrażaj się, że odpisują rozwódki z dwójką dzieci. Często jak się opisywały to miałem w głowie wizję zapuszczonej matki Polki po przejściach. A na żywo okazywały się fajne, zadbane, wykształcone laski.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
W sumie to zależy od celu. Jak masz w planie skok w bok to owszem, lokalne portale to zła droga.
Ale jeśli jesteś singlem to po co się ciągać po obcych miastach? Same przychodzą...
 
Kobieta

para82poznan

Cichy Podglądacz
Jak pisałem, że większość ogłoszeń tam wygląda jak z roksy, to dużo się nie myliłem. Takie ewidentne odrzuciłem, zagadałem do paru, wprawdzie i tak lekko podejrzanych, ale stwarzające pozory wiarygodności. I okazało się to oczywiście wałkiem, dostałem odpowiedź na jedno ogłoszenie. Oto ona :D :D

Hej! Dziękuję Ci za zainteresowanie - to bardzo miłe :) Napisz coś więcej o sobie proszę ;) W ogłoszeniu napisałam, że chcę spotkać się z facetem na luźną randkę. Oczywiście wszystko jest na ten moment aktualne więc mam nadzieję, że się dogadamy i znajdziemy wspólny język, tylko fajnie będzie jeśli przynajmniej na początku zachowamy 100% dyskrecji, mam nadzieję, że mogę Ci ufać:) W celu ułatwienia naszej rozmowy wejdź na www.romansujmy.pl i znajdź mnie pod nickiem XXXXXXX. Napisz do mnie wiadomość, powinnam odpisać od razu, max w ciągu godzinki. Na profilu jest więcej moich zdjęć i numer telefonu, na który możesz się odezwać jeśli masz potrzebę więc czekam z niecierpliwością i zapraszam do bezpośredniego kontaktu :)
 
Kobieta

Filomena82

Cichy Podglądacz
Rozumiem, że szukasz stricte na „konsumpcję rekacji” a nie jesteś w pogoni za znalezieniem drugiej połowy jabłka?.. 😜
Erodate jest chyba dość popularne - jednak pewnie w Polsce jest większy wybór wśród osób bo za granicą to bida - umówiłam się z jednym gościem. Wyszykowałam jak na niedzielę, w tym extra bielizna, przychodzę do umówionego pubu a tam koleś w pracowej koszulce umazany smarem 🤪
Wypiłam z nim piwo, posłuchałam o jego żonie i zwiałam ratując się kryzysową sytuacją w domu. W czasie rozmowy usłyszałam jeszcze od gościa, że on nie chce używać gumek bo „gumki to tylko z prostytutkami”….
Także jeśli chcecie coś faktycznie „podbić”, blagam nie róbcie tego, co ten gościu..
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Rozumiem, że szukasz stricte na „konsumpcję rekacji” a nie jesteś w pogoni za znalezieniem drugiej połowy jabłka?.. 😜
Erodate jest chyba dość popularne - jednak pewnie w Polsce jest większy wybór wśród osób bo za granicą to bida - umówiłam się z jednym gościem. Wyszykowałam jak na niedzielę, w tym extra bielizna, przychodzę do umówionego pubu a tam koleś w pracowej koszulce umazany smarem 🤪
Wypiłam z nim piwo, posłuchałam o jego żonie i zwiałam ratując się kryzysową sytuacją w domu. W czasie rozmowy usłyszałam jeszcze od gościa, że on nie chce używać gumek bo „gumki to tylko z prostytutkami”….
Także jeśli chcecie coś faktycznie „podbić”, blagam nie róbcie tego, co ten gościu..
Współczuć.
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Rozumiem, że szukasz stricte na „konsumpcję rekacji” a nie jesteś w pogoni za znalezieniem drugiej połowy jabłka?.. 😜
Erodate jest chyba dość popularne - jednak pewnie w Polsce jest większy wybór wśród osób bo za granicą to bida - umówiłam się z jednym gościem. Wyszykowałam jak na niedzielę, w tym extra bielizna, przychodzę do umówionego pubu a tam koleś w pracowej koszulce umazany smarem 🤪
Wypiłam z nim piwo, posłuchałam o jego żonie i zwiałam ratując się kryzysową sytuacją w domu. W czasie rozmowy usłyszałam jeszcze od gościa, że on nie chce używać gumek bo „gumki to tylko z prostytutkami”….
Także jeśli chcecie coś faktycznie „podbić”, blagam nie róbcie tego, co ten gościu..
To był Polak?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry