• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Spotkanie erotyczne Kraków

Kobieta

diablica99

Cichy Podglądacz
Hejka :* na starcie chciałabym Ci podziękować za to, że wpadłam Ci w oko, bardzo mi miło ;)
Od czego tu zacząć.. może się przedstawię i opowiem coś o sobie, nazywam się Alicja choć znajomi na co dzień nazywają mnie diablicą, pseudonim artystyczny został mi nadany w gimnazjum przez panią katechetkę, wszyscy podłapali i tak już zostało :D kobiet się nie pyta o wiek dlatego obejdę to w inny sposób.. osiemnastkę miałam w 2017 więc stara dupa ze mnie już :( z moich hobby to na pewno lubię gotować (szczególnie uwielbiam kuchnie włoską, jeżeli nie próbowałeś to serio polecam :3), czytanie książek erotycznych sprawia mi wielką przyjemność (pobudzają wyobraźnie, również polecam z całego serca :p) seriale, yoga, taniec na róże - tyle przyszło mi na myśl :D
Na co dzień studiuję fizjoterapie dlatego oferuję również masaże relaksacyjne, profesjonalistką JESZCZE :D nie jestem ale na pewno ukoję Twoje nerwy i rozluźnię Twoje spięte mięśnie. Łączenie studiów z pracą nie jest łatwe, dlatego nie zawsze będę dostępna na spotkanie każdego dnia o tej samej godzinie, nie będę ukrywać też, że jestem zwykłą dziewczyną, która ma też swoje życie prywatne czy to wyjście do galerii ze znajomymi, czy to piwko w plenerze, normalna sprawa a żeby jakoś funkcjonować prowadzę rezerwację spotkań, wypisuje sobie w kalendarzu na każdy dzień kiedy mam umówione spotkanie, łatwiej mi się po prostu tak funkcjonuję jak spojrzę w kalendarz i widzę, że mam spotkanie o tej o tej i o tej, z góry prosiłabym też odzywać się co najmniej dzień przed bo ciężko będzie się umówić tego samego dnia, a wręcz niemożliwe ze względu na to jaki tryb życia prowadzę. Trochę Cię pewnie zanudziłam swoimi wywodami ale taka już jestem, kochaj mnie albo nienawidź =)
Jeżeli się zdecydujesz możesz bez problemu skorzystać u mnie z prysznicu przed, mogę wtedy nawet do Ciebie dołączyć ;*

A i ważna sprawa, możesz mnie złapać jedynie na telegramie (aplikacja do pobrania w sklep play do korespondencji), nie odpisuję na maile.
wyszukaj w telegramie @diablica_99

p.s nie było jeszcze takiego który by mnie zajechał haha kto wie może będziesz pierwszy do usłyszenia, całuje ;***
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry