• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Spotkania Poznań

Mężczyzna

rysownikdotyku

Cichy Podglądacz
Witam.

Jestem z Poznania. Ten temat założyłem z myślą, żeby poznać osoby z mojego miasta i okolic, które chcą urozmaicić swoje życie erotyczne. Szukam zarówno kobiet jak i mężczyzn. Od razu zaznaczę, że jestem hetero, więc z facetami się nie zabawiam. Jednakże nie mam nic przeciwko temu, aby zapoznać się z jakimś panem bi lub homo. Nie w celu igraszek, ale tak po prostu do rozmowy lub innych fantazji, do czego przejdziemy zaraz. Chciałbym, aby ten temat zgromadził wokół siebie osoby, które są otwarte na nowe doświadczenia i eksperymenty wedle swoich upodobań. Mówiąc krótko fajnie byłoby stworzyć grupę znajomych, którzy eksplorowaliby meandry erotycznego świata. Nie zakładam żadnych ograniczeń. Zaproszone są osoby hetero, bi, homo, pary, single itd. Jakie jest główne założenie? Spełniać swoje fantazje i cieszyć się swoją seksualnością. Mógłbym tu się rozpisywać, ale myślę, że na początek tyle wystarczy. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Pozdrawiam

rysownikdotyku. :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry