• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sposoby na długi stosunek

Mężczyzna

Oblivion

Cichy Podglądacz
Aby przedłużyć czas odbywanych stosunków seksualnych istnieje cała gama środków farmakologicznych stosowanych ogólnoustrojowo, ale poza tym istnieją prostsze metody jak regularne odbywanie stosunków ze stałą partnerką, oraz stosowanie prezerwatyw ze środkiem znieczulającym.
 

tatarzyn

Nowicjusz
Mi pomógl środek Orgasm Control. Jest to cała seria. Bardzo skuteczne są tabletki w połączeniu z kremem. Dzięki temu macie o wiele większa kontrolne nad tym co robicie. Sam wcześniej wytrzymywałem tak z minutę, w podskokach dwie. Obecnie jest już o wiele lepiej niż wcześniej tak wiec polecam. Szczególnie,że jest to do kupienia bez recepty, zawiera również ziołowe składniki tak wiec nie trujecie się żadnymi lekami.
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
A powie ktoś coś o zakładaniu opaski/gumki uciskowej czy coś w tym stylu na jądra?
Zakładałem nie raz gumowy ring od durexa na nasade penisa, nie przedłuża on stosunku na pewno. Wpływa na twardość kutasa, ale moim zdaniem orgazm był mniej przyjemny. Sam spróbuj, co tu opisywać.
 

Wieks

Cichy Podglądacz
Czy mozesz tutaj dać skład tych tabletek orgasm control? Rozumiem,że sam je wypróbowałeś skoro polecasz?
 

tatarzyn

Nowicjusz
ak.Inaczej bym o nich tutaj nie pisał. Skład masz tutaj:

BUKWICA LEKARSKA (BETONICA OFFICINALIS)ROZWIŃ OPIS

BURAK (BETA)ROZWIŃ OPIS

CAYENNE (CAPSICUM MINIMUM)ROZWIŃ OPIS

CZEREMCHA PÓŹNA (PRUNUS SEROTINA)ROZWIŃ OPIS

DZIĘGIEL CHIŃSKI (ANGELICA POLYMORPHIA)ROZWIŃ OPIS

GOTU KOLA (CENTELLA ASIATICA)ROZWIŃ OPIS

JEŻÓWKA PURPUROWA (ECHINACEA PURPUREA)ROZWIŃ OPIS

KOLA BŁYSZCZĄCA (COLA NITIDA)ROZWIŃ OPIS

LUCERNA SIEWNA (MEDICAGO SATIVA)ROZWIŃ OPIS

LUKRECJA GŁADKA (GLYCYRRHIZA GLABRA)ROZWIŃ OPIS

PRAWOŚLAZ LEKARSKI (ALTHAEA OFFICINALIS)ROZWIŃ OPIS

RDEST WIELKOKWIATOWY (POLYGONUM MULTIFLORUM)ROZWIŃ OPIS

SARSAPARILLA (SMILAX OFFICINALIS)ROZWIŃ OPIS

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI (ELEUTHEROCOCCUS SENTICOSUS)ROZWIŃ OPIS

Nie będę tutaj dalej opisywał ale wszystkie składniki jak widzisz są naturalne tak więc srodek nie jest szkodliwy jak na przykład niektóre inne przypisywane przez lekarzy. Zresztą mi doradził go seksuolog abym zobaczył czy działają również takie ziołowe środki. Uzywałem tabletek Orgasm control plus krem z tej samej serii. Pierwsze efekty widać już po tygodniu brania tabletek. Ważne aby brać je regularnie bo mozesz nie widzieć efektów.
 

Wieks

Cichy Podglądacz
CZy możesz mi jeszcze napisać gdzie mniej więcej mogę dostać orgasm control? Rozumiem,że nie jest to na receptę? Czy dostanę je w tradycyjnych aptekach?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry