• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Spore, trochę opadające piersi i duże dekolty bez stanika

Mężczyzna

Pat38

Cichy Podglądacz
Ja osobiście uwielbiam to jak żona chodzi bez stanika, a najbardziej jak ma na sobie jakąś luźną albo prześwitującą bluzkę.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Osobiście to współczuję paniom które muszą się borykać z nadmiarem dobra w staniku, powyżej rozmiaru C są dla mnie zupełnie nie pociągające ale oczywiście nie z tego powodu jest moje współczucie tylko ze względów praktyczno-zdrowotnych.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Osobiście to współczuję paniom które muszą się borykać z nadmiarem dobra w staniku, powyżej rozmiaru C są dla mnie zupełnie nie pociągające ale oczywiście nie z tego powodu jest moje współczucie tylko ze względów praktyczno-zdrowotnych.
Nie jestem zdolnym do empatii wobec kobiet posiadających mały lub ledwo widoczny biust. Wiele z nich może być tylko obiektami seksualnymi do zabawy dla wartościowych mężczyzn, mających szeroki wybór. Jest jeszcze opcja związku z jakimś incelem albo innym przegrywem, ale to musi być dla kobiety bardzo upokarzające i nie prowadzi do szczęścia.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
obiektami seksualnymi do zabawy dla wartościowych mężczyzn,
Niewiem czy ktokolwiek może się cieszyć i być zadowolonym z bycia obiektem czyjejś zabawy, i że niby wartościowi m. szukają partnerek z małym biustem mając szerszy wybór pań z większym rozmiarem? Kompletnie nic z tego nie rozumiem.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Niewiem czy ktokolwiek może się cieszyć i być zadowolonym z bycia obiektem czyjejś zabawy, i że niby wartościowi m. szukają partnerek z małym biustem mając szerszy wybór pań z większym rozmiarem? Kompletnie nic z tego nie rozumiem.
No cóż, seks z mniej atrakcyjną kobietą może być dla niektórych facetów szansą na "spuszczenie ciśnienia", na przygodę. Ale takie kobiety raczej nie mają szans na związek z kimś wartościowym. Nie chodzi tylko o zanik pożądania, ale również o obniżenie pozycji osobnika. Nieładna partnerka obniża pozycję w hierarchii dominacji, wskazuje na jakieś braki osobnika.
Dlatego wartościowymi mężczyzni mają stałe partnerki obdarzone urodą i biustem.
Nie trzeba być mocno zredpilowanym, aby to zauważyć. Brutalne prawa natury są uniwersalne i odwieczne.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Uśmiałem się, ciekawa teoria, na szczęście w realu się niesprawdza.
Sprawdza się, sprawdza. Donald Trump wymieniał żony nie bez powodu. I nie chodziło tu o jego pożądania lub brak. Sam przyznał bodajże, że z ładną dupą można osiągnąć więcej. I dotyczy to właśnie hierarchii męskiej, w której przez 4 lata był nawet na samym szczycie.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Mały biust to poważniejszy problem niż mały siusiak. Temat wygodny nie jest, bo taka partnerka nie jest powodem do dumy, a ona czesto jest zakompleksiona.
Ja mam świadomość, że na forum są wspaniali ludzie, którzy bawią się grupowo lub w cuckold i w ogóle na kobiety z małym biustem nie zwracają uwagi, skupiając się na poszukiwaniu coraz większej pyty.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Ja myślę że odwrotnie, mnóstwo ludzi woli średnie i nieduże biusty, a dla kobiet mały biust to wygoda, komfort, większą mozliwosc kreacji w wyborze stroju od sportowego do wizytowego i kreowania swojego wizerunku z dużym, niestety problem, wyzwaniem jest znalezienie często stanika który nieprzypomina spadochronu
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Ja myślę że odwrotnie, mnóstwo ludzi woli średnie i nieduże biusty, a dla kobiet mały biust to wygoda, komfort, większą mozliwosc kreacji w wyborze stroju od sportowego do wizytowego i kreowania swojego wizerunku z dużym, niestety problem, wyzwaniem jest znalezienie często stanika który nieprzypomina spadochronu
Wygodne może to i jest (jako mężczyzna się nie wypowiem), ale kobiety są uzależnione od atencji. Pokaźny biust to wielki atut, na którym skupiają się nasze oczy (duży biust i duży tyłek oznaczały, że kobieta ma szansę wyżywić potomstwo, a dawniej ludzie żyli w permanentnym zagrożeniu głodem). A co za tym idzie na kobietach z dużym biustem skupia się nasza atencja, od której kobiety są uzależnione.
Racjonalizacja wyborów to osobny temat. Kluczowe jest oczywiście słowo "kompromis".
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Wygodne może to i jest (jako mężczyzna się nie wypowiem), ale kobiety są uzależnione od atencji. Pokaźny biust to wielki atut, na którym skupiają się nasze oczy (duży biust i duży tyłek oznaczały, że kobieta ma szansę wyżywić potomstwo, a dawniej ludzie żyli w permanentnym zagrożeniu głodem). A co za tym idzie na kobietach z dużym biustem skupia się nasza atencja, od której kobiety są uzależnione.
Racjonalizacja wyborów to osobny temat. Kluczowe jest oczywiście słowo "kompromis".
Ja się skupiam na nogach,czy to ma oznaczać, żę preferuję jej zdoloność do ucieczki:unsure:
A może do pościgu za mną😋:p
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry