• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Specyfiki na powiększanie członka

tatarzyn

Nowicjusz
Mam taki problem. Nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić. Wcześniej nie zwracałem być może na to uwagi ale przyszedł czas i poznałem cudowna kobietę. Jest bardzo wyrozumiały i w ogóle. Do rzeczy. Mój członek w zwodzie ma ok 8-10 cm długości. Moja sympatia jest jakby to powiedzieć dosc Łużna. I wydaje mi się że nie odczuwa satysfakcji ze stosunku.
Co jakiś czas dostaje różne ulotk reklamujacei specyfiki na powiększenie członka. Nie wiem jednak na ile one są skuteczne. Dodam że moja sympatia jest zdecydowanie przeciwna abym zaczął zazywaC te tabletki. Ja jednak chce a uważam ze ona zasluguje na wszystko co najlepsze. Czy możliwe jest aby przyjmowanie tabletek spowodowało zwiększenie członka???
 

rozzz

Seks Praktykant
Bo nie zobaczysz tak prędko, musisz poczekac na ich działanie, pierwsze efekty powiększenia powinny pojawić sie dopiero w 2 miesiącu W pierwszym możesz zauważyć polepszenie erekcji, większą witalnosć w sferze seksualnej ale na powiększenie penisa to zbyt krótko.
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Jest jeden sprawdzony sposób i ma dwie zalety, jedna to to że nie faszerujesz się tabletkami nieznanego pochodzenia i składzie, a druga zaleta to, że działa natychmiastowo.

Tylko uważaj jest to wiedza tajemna, bo jak dowiedzą się lekarze od operacji plastycznych i firmy sprzedające tabletki na powiększenie, będą w stanie nas wszystkich zniszczyć aby ta wiedza nie wyszła na światło dzienne.

Ogólnie jest to naturalny sposób, który trzeba powtarzać raz na jakiś czas.

Słuchaj uważnie i stosuj się do zaleceń.

Musisz w łazience podejść do zlewu, ewentualnie do wanny, wyjąć swój sprzęt i kilka razy porządnie uderzyć nim o brzeg umywalki/ wanny. Po kilku takich ćwiczeniach po spuchnieciu Twojego przyrodzenia będziesz się cieszył dużym i grubym kutasem.
Tylko pamiętaj dla podtrzymania efektu musisz te zabiegi powtarzać najlepiej raz na tydzień.
 
Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Sposób na powiększenie penisa jest banalny - schudnij. Sam rozmiar się nie zmieni (a jeżeli nawet to w bardzo nieznacznym stopniu), ale będzie wyglądał na większego. Druga kwestia to mocna erekcja - im mocniejsza tym większy twój penis (w granicach możliwości).
Nie wierz w żadne specyfiki które obiecują Ci powiększenie członka - to zwykłe suplementy często wątpliwego pochodzenia.
Postaw na ruch i zdrowe odżywianie - zadbasz o formę zarówno tą wizualną jak i zdrowotną - co przełoży się także na lepszą erekcje.

Genów nie oszukasz, a sam rozmiar poza pierwszym efektem wow u partnerki jest drugo albo i trzeciorzędny - odczucia fizyczne u kobiety są budowane najpierw w jej głowie :) więc zdecydowanie bardziej warto skupić się na całej otoczce i zbudowaniu dobrego napięcia aniżeli przejmować rozmiarem dicka.
 

rozzz

Seks Praktykant
Ja nie używałem, wczytałem się w temat i pompka daje jedynie tymczasowy efekt, tabletki stały. Moim zdaniem będzie to jedynie strata kasy. ale w sumie to od Ciebie zależy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry