• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Skrzywienie penisa

pimp

Cichy Podglądacz
Czym jest skrzywienie penisa?
Skrzywieniem penisa nazywa się nabytą lub wrodzoną anomalię w strukturze tkanek fallusa. Ten problem dotyka około 40 % płci męskiej na całym świecie i jest zdecydowanie wstydliwym i doprowadzającym do kompleksów tematem. Bardzo często mylnie ponieważ przeliczając to na liczbę osób dotkniętych tym problemem to na 100-tu mężczyzn 40-stu ma skrzywienie członka. W większości przypadków nie przeszkadza to w stosunku, a kobiety nie zwracają na to zbytniej uwagi. Istnieją różne skrzywienia – najpopularniejszym jest w lewo i w dół, ale ich ilość i sposoby są właściwie nieograniczone. Stopień skrzywienia fallusa, który nie powinien przeszkadzać w stosunku to 20-30 o, większe również nie koniecznie muszą go utrudniać, jedynym sposobem, by to sprawdzić jest użycie go „w boju” inaczej nie możemy się o tym przekonać. Skrzywienia większe niż 90o trzeba niestety usuwać operacyjnie. Jeżeli to dla Ciebie naprawdę duży problem to udaj się do lekarza urologa, który zaleci odpowiednią terapię lub skieruje Cię na zabieg chirurgiczny.
Na pewno interesuje Cię podejście kobiet do tego problemu. Otóż one same w większości nie mówią, iż skrzywienia są złe, podobno niektóre nawet potrafią urozmaicić życie seksualne. Jedna z wypowiedzi kobiet brzmi tak: „Mój obecny chłopak na skrzywienie członka, ale mi to nie przeszkadza, takie skrzywienie nawet może przysporzyć sporo przyjemności, gdy się we mnie tak rozkosznie rozpycha. Miałam wcześniej partnera z prostym penisem – i co? Wchodził we mnie jak nóż w masło, a ja nic nie czułam. Krzywy jest lepszy...” Tak wypowiedź może wskazywać na to, że nasza „ułomność” może w wielu przypadkach okazać się atutem. Np. skrzywienie do góry czy w dół przy odpowiedniej pozycji seksualnej może o wiele intensywniej stymulować punkt „g” przysparzając naszej partnerce intensywniejszych doznań. Nie powinniśmy wstydzić się tego problemu, tym bardziej, że dotyka tak dużej liczy mężczyzn. Nawet sam Edy Murphy powiedział kiedyś, iż jego partnerki chwalą sobie jego skrzywienie.
Dla większości nastolatków przed pierwszym stosunkiem to prawdziwa zmora. Boją się jak zareagują ich partnerki, czy będą się śmiać, przestraszą się, a może uciekną im z łóżka. Jednak myślę, że to zależy tylko i wyłącznie od podejścia uczuciowego, jeżeli Cię kocha to nie rozgada i się nie przestraszy. Musisz po prostu jej o tym powiedzieć i ją przygotować. Użyj swojej wyobraźni, a może Twój odwieczny kompleks uczyni z Ciebie wyśmienitego kochanka. Nie bój się próbować. Nie grasz, nie jedziesz....

Przyczyny powstawania skrzywienia penisa
Dokładne przyczyny są trudne do określenia. Pomijając te nabyte od urodzenia to do skrzywienia może doprowadzić zbyt obcisła bielizna w czasie dojrzewania, gdy pojawiają się niekontrolowane poranne wzwody, fallus nie może swobodnie „stanąć”, a tkanki penisa wyginają się nienaturalnie, co w późniejszym czasie może prowadzić do ich zwyrodnienia, czyli wypaczenia kształtu penisa. Powinno się więc raczej chodzić w luźnej bieliźnie. Nie doprowadzi to również do innych problemów takich jak perełki prącikowe czy powiększone gruczoły łojowe w okolicach narządów rodnych. Te dwa w/w problemy omówione są w oddzielnych działach.

Sposoby leczenia skrzywienia penisa

Najbardziej znanym i stosowanym sposobem są zabiegi chirurgiczne, aczkolwiek osobiście je odradzam. Prócz tego, że są kosztowne (2,5 tys. do 3 tys. zł), to tylko 70% z nich kończy się sukcesem. Mogą przy takim zabiegu wystąpić różnorakie komplikacje tj. problemy z erekcją, niekontrolowane, bezpodstawne wycieki spermy lub moczu, ból, zapalenia itp. Sam zabieg jest bardzo bolesny i nie gwarantuje tego, że skrzywienie w przyszłości nie pojawi się jeszcze raz. Alternatywną metodą jest naświetlanie lub stosowanie ekstenderów takich jaki Andropenis czy Jes Extender, które pozwalają skutecznie walczyć z problemem skrzywienia penisa i są stosunkowo niedrogie.

Czy skrzywienie penisa przeszkadza w życiu?

Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Dal mężczyzn ze skrzywieniami powyżej 60 o może to być spory problem. Jednakże przecież w życiu nie chodzi tylko o sam seks, a kobietę do orgazmu można doprowadzić na tysiące sposobów nie tylko poprzez penetrację pochwy prąciem. Uważam osobiście, że skrzywienie penisa jest takim samym problemem jak i impotencja. Im mniej o tym mówimy tym większym staje się to zakompleksiaczem. Po to panowie mamy fantazję, by ją wykorzystywać. Z każdym penisem można zrobić coś magicznego, z czego partnerka będzie zadowolona i naprawdę nie ma nad czym rozpaczać. Zostałeś obdarzony takim - takim będziesz musiał się zadowolić i nie lamentuj nad sobą tylko znajdź sposób, by zamienić swoją niedoskonałość, na seksualny atut!

Sposób mierzenia skrzywienia skrzywienia penisa

Cóż najlepiej jest pójść do urologa, który zrobi to profesjonalnie jeżeli jednak chcemy zrobić to w domowym zaciszu wystarczy do tego kątomierz i linijka
Przykładamy linijkę w miejscu gdzie zaczyna się skrzywienie tworząc przypuszczalną linię prostą penisa i przykładamy do niej kątomierz i na miarce odczytujemy mniej więcej kąt zakrzywienia.
Nie jest to sposób dokładny, ale szacunkowo możemy dowiedzieć się jakie zakrzywienie jest nam przypisane.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry