• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Skóra na Penisie

Status
Zamknięty.
F

Feragas

Guest
Witam drogich forumowiczów

Nie chce kretyńskich odpowiedzi, liczę na normalne odpowiedzi.
Ma ktoś z was tak, że skorą na penisie schodzi? Nie chodzi mi o to, że skóra schodzi z napletka, tylko o to jakby skóra się złuszczała i robią się tak jakby małe ranki.
Miałem od ponad 2 lat spokój z tym, a teraz znów to wraca, jestem aktualnie po serii operacji i organizm jest troszkę już wycieńczony, mogą być tego powodem, źle odżywiony organizm? brak witamin?
Może ma ktoś jakiś pomysł na to? Może ktoś już miał coś takiego? Wszelki grzyb i choroby weneryczne wykluczam, jestem 3 lata bez partnerki.

Ponad 2 lata temu, było to na tyle uciążliwe, że z ranek leciała krew. Nie wiem jak, ale jakoś samo to przeszło.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
 

drSeks

Cichy Podglądacz
Moim zdaniem powinieneś iść z tym do lekarza urologa. Nie jest to normalne, powody mogą być rożne. Z tego co odpisujesz to jak by Ci się penis odparzał.... morze to kwestia ubioru lub detergentów których używasz. trzeba by zrobić biopsję, może to grzybicza przypadłość. Ciężko stwierdzić, nie czekaj, bo jak dojdzie do zakażenia.... Grzybica nie musi wynikać z kontaktu seksualnego, wystarczy wizyta na basenie lub kąpiel w jeziorze.
 

Adam23

Cichy Podglądacz
Chłopie idź do lekarza. Na forum nikt Ci nie zdiagnozuje przypadłości. O sprzęt trzeba dbać :) i nie ma co czekać, aż sytuacja się rozwinie w złym kierunku.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry