• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

skazany na masturbacje

Mężczyzna

Marek Z.

Cichy Podglądacz
Seks z partnerką co 2 tygodnie, tylko na tyle się godzi. Nie da się namówić na więcej. W związku z tym facet się masturbuje kilka razy w tygodniu. Ona o tym nie wie. Czy waszym zdaniem powinien powiedzieć kobiecie, że to robi bo ona odmawia seksu? Czy może lepiej nie mówić i robić swoje.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
A czujesz się z tym dobrze?
Zapewne nie, więc rozmowa jest konieczna, może nie od razu "słuchaj, robię sobie dobrze codziennie", ale o powodach, przez które ona chce tylko co 2 miesiące. Może coś ją blokuje, może sprawia jej ból, ale nie chce powiedzieć?
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
No jasne że pogadać. Dobrze wiedzieć czemu seks akurat w jakich określonych ramach czasowych i czym to jest spowodowane. Jeżeli ma niskie libido to zawsze można coś z tym zrobić, jeżeli to taki wymyśl z cyklu "bo tak" to sam osobiście pognał bym taką w chuj. No chyba że ktoś się na to godzi i wyobraża sobie takie życie do końca swoich dni. Ja jestem zdania że rozmowa rozwiązuje większość problemów. Jeśli rozmowa nie pomaga czy jedna strona ma w dupie potrzeby drugiej zawsze można zmienić partnera. Na świecie ludzi żyje w chuj a akceptacja działa w dwie strony.
 
Mężczyzna

Hyperion

Cichy Podglądacz
Miałem lat 20+ jak poznałem kobietę, która uwielbiała sie bzykać. Dla młodego chłopaka, z ogromnym popędem taka kobieta to był strzał w 10. Przyjeżdżała do mnie praktycznie codzien. Oświadczyłem się jej. Bo przecież nie mogłem takiego skarbu wypuścić z rąk 😁 Wszystko co dobre skończyło sie po urodzeniu dziecka. Wszystko jej przeszkadzało. Ze mam ochotę na seks i próbuje ją namówić, a nawet to że przestałem po jakimś czasie namawiać i wolałem zwalić konia. Non stop była zła, że jakiś zboczony jestem. Po paru latach było już tak źle że jak minęły dwa lata bez zbliżenia, złożyłem pozew o rozwód. Winę za rozwód zwaliła na mnie. Powiedziała w sądzie że jestem tak zboczony, że masturbuje się całe noce, na jej oczach, na oczach dzieci... Zrobiła ze mnie potwora. Ale dobrze wiedziała jaki mam popęd i na początku bardzo jej się to podobało. No i niestety jeśli jednej osobie popęd tak spada, że wręcz mówi, spierdalaj, zapomnij, nie mam ochoty w ogóle, to raczej nie ma mowy by to przetrwało. Taki rozdźwięk w potrzebach powoduje frustrację tej drugiej strony. Zwłaszcza że odkąd pamiętam to uwielbiałem orgazmy i chciałem ich mieć jak najwięcej. A tu ani seksu ani pozwolenia na walenie. Wolałem już sam zostać
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
olek163 Skazany na status singla Porady seksualne 0
M Masturbacje Seks 2
W Masturbacje dla faceta Masturbacja 2
N Chętni panowie na masturbacje w kamerce Ogłoszenia 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry