• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Size Queen

Kobieta

Saanvi

Erotoman
Ja dopiero wczoraj dowiedziałam się co to jest :ROFLMAO:

Ale to nie ja, mi to wychodzi ostatnio totalnie przypadkowo, nie dobieram partnerów tymi kryteriami.

Dla niewtajemniczonych nadrobię definicję: mężczyzna lub kobieta, która/y preferuje partnera seksualnego z dużym penisem.
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Najprościej, bez uczonych debat. Duzy - Jej oczyma i unikniemy morza nafty;)
Żeby to jeszcze było takie proste.

Bo jest duży taki - hmmm mam ochotę się nadziać i niech mnie rozpycha. Oraz duży - oranyboskie, ni uja to nie wejdzie.
No i mnie akurat bardziej te grube przerażają niż długie ;) Więc to, że ktoś ma 20cm, ale chudziutką parówkę to też coś innego niż grube 18-19 :p W moim własnym słowniku ten grubszy 18-19 będzie większy niż chudy 20cm.
 
Kobieta

kamilaaa20

Nowicjusz
Żeby to jeszcze było takie proste.

Bo jest duży taki - hmmm mam ochotę się nadziać i niech mnie rozpycha. Oraz duży - oranyboskie, ni uja to nie wejdzie.
No i mnie akurat bardziej te grube przerażają niż długie ;) Więc to, że ktoś ma 20cm, ale chudziutką parówkę to też coś innego niż grube 18-19 :p W moim własnym słowniku ten grubszy 18-19 będzie większy niż chudy 20cm.
Zgadza się, jakoś pomyślałam, że za długością idzie też grubość ale faktycznie - nie koniecznie ;)
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Wydaje mi się, że wbrew pozorom, one są tak cudowne, że dopasują siebie do ptaka faceta, który je usidli.
A według zeznań z innego tematu wystarczy "przeszywający "wzrok. Jak poczytamy inne posty to doczhodze do wniosku, że moja 18-tka tez się załapie jeżeli usłyszę; "ale ty ładnie ująłeś temat' lub "naprawdę ci się podobam? aco we mnie najbardziej?".
I tak po kilku godzinach : " no co tak patrzysz, może zaczniesz wreszcie?":ROFLMAO:;)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry