• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Single z wyboru - Reakcja innych.

Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Nie wiem czy był już kiedyś taki temat, ale porozmawiać można. Ile znacie takich osób dla których bycie w związku to jednak nie jest to i wolą zostać sami i jak na to zapatrują się inni. Z moich znajomych osoby starsze do pewnego momentu dziwiły się dlaczego jestem sam, i że nie chcę się z nikim wiązać. Jednak po pewnym czasie już zdanie było zgoła odmienne, nie ma róży bez kolców. Ja znam kilka osób które są singlami i nie planują tego zmieniać.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Jak ktoś wybiera życie singla,to jego sprawa, choć w pojedynkę jednak bywa trudniej z niektórymi sprawami. A inni? Zawsze się znajdą tacy, co będą oceniać wszystko i wszystkich, więc obsmarowania się nie uniknie nieważne czy jest się singlem, czy przykładnym mężem lub żoną :)
 
Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Jako ciekawostkę powiem, że para która do tej pory się dziwiła że jestem singlem. Tak jakiś czas temu się rozstali, chociaż to było do przewidzenia, bo charakter i zachowanie tej paniusi nikt o zdrowych zmysłach by nie wytrzymał. Ja tam jestem zadowolony, nie muszę nikomu się spowiadać. Robię co chcę, jak mam ochotę jechać nad wodę to jadę sobie rowerem nie muszę nikomu tyłka wozić. A teraz to każdy wygodny, do tego stopnia, że nawet na plażę potrafią samochodem wjechać młode asy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry