• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

sexportale

Mężczyzna

narwaniec01

Cichy Podglądacz
Cześć przychodzę do was z pytaniem. Macie jakieś zaufane portale, gdzie można poznać panie chętne na spotkania. Kilka sprawdzałem, ale albo wymagają opłat, albo są tam same boty. Ostatnio np. natknąłem się na portal sexrandki69.pl i nie wiem co o nim myśleć.
 
Mężczyzna

Marek Z.

Cichy Podglądacz
Cześć przychodzę do was z pytaniem. Macie jakieś zaufane portale, gdzie można poznać panie chętne na spotkania. Kilka sprawdzałem, ale albo wymagają opłat, albo są tam same boty. Ostatnio np. natknąłem się na portal sexrandki69.pl i nie wiem co o nim myśleć.
A czy są jakieś portale na randki erotyczne online. Taki sex na odległość, każdy przed swoją kamerka.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
jakich nieprawdziwych kont? na zbiorniki wytrzymałam jakieś 15 minut, po nalocie do dzisiaj boję się tam wejść, facety jak plaga szarańczy leci.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
kuszę: napisałam że jestem kobietą a na zbiorniku alarm się uruchomił :p
ale przemyślałam sprawę, trzeba było korzystać, chyba jednak wrócę tam, ale może jutro
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
facety jak plaga szarańczy leci.
Wynika z tego, że miałaś tam powodzenie. ;)
Ciekawe, ilu kolesi mają podobne doświadczenia, jeśli chodzi o ilość kobiet piszących do nich prywatne wiadomości na zbiorniku.
Może po prostu ci faceci, którzy do Ciebie pisali, po prostu robili w odniesieniu do Ciebie dokładnie to, co chcieliby, żebyś Ty robiła w odniesieniu do nich. Na zasadzie "Co byście chcieli, by ludzie wam czynili, wy im czyńcie". ;)
Choć nie wiem, co oni Ci dokładnie pisali, więc to tylko luźny domysł.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Wynika z tego, że miałaś tam powodzenie. ;)
Ciekawe, ilu kolesi mają podobne doświadczenia, jeśli chodzi o ilość kobiet piszących do nich prywatne wiadomości na zbiorniku.
Może po prostu ci faceci, którzy do Ciebie pisali, po prostu robili w odniesieniu do Ciebie dokładnie to, co chcieliby, żebyś Ty robiła w odniesieniu do nich. Na zasadzie "Co byście chcieli, by ludzie wam czynili, wy im czyńcie". ;)
Choć nie wiem, co oni Ci dokładnie pisali, więc to tylko luźny domysł.
w tym problem, że ja nic nie zrobiłam, w dodatku byłam jak dziecko we mgle, znaczy blondynka z dowcipów.
A pisali wszystko. Jeden to już chyba umówił się już na seks ze mną. Biedak a może on tam nadal czeka :rolleyes: 😂
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
ja nic nie zrobiłam
Czyli widać jesteś atrakcyjna, skoro nie musiałaś nic robić, żeby mieć powodzenie i otrzymywać seksualne propozycje.
Zatem Twoja próżność mogła czuć się mile połechtana, skoro tylu gości uznało Cię za atrakcyjną seksualnie.
Gdyby mnie nieznajome kobiety z sieci proponowały spotkania na seks, to byłoby mi miło (zwłaszcza że jestem niskiego wzrostu, a nie brakuje kobiet skreślających niskich ludzi z góry, w dodatku jedna poznana kobieta stwierdziła kiedyś, że dla niej jestem nieatrakcyjny i aseksualny - co źle wpłynęło na moje poczucie własnej atrakcyjności).
Tylko że niestety na żadnym portalu ani forum, na którym się udzielałem, żadna kobieta nie wyszła do mnie z inicjatywą spotkania ani nie zaczęła sama z siebie ze mną sextingu ani dirty talks. A szkoda, bo lubię być uwodzony i podrywany przez kobiety i lubię, gdy kobieta wykazuje inicjatywę. I właściwie to chyba we wszystkich moich fantazjach erotycznych, seks jest z inicjatywy napalonej seksbomby rzucającej się na mnie i np. rzucającej mnie na łóżko.

Jeśli czytając na zbiorniku PW od jakichś kolesi poczułaś się niekomfortowo lub zażenowana, to mogłaś wyjaśnić autorom tych wiadomości, że rzeczywiste relacje damsko-męskie i upodobania kobiet względem zachowań mężczyzn nie są dokładnie takie jak pokazuje to film "Testosteron" z 2007. Jeśli którymś z tych kolesi żadna kobieta nigdy nic o sobie nie powiedziała ani nie objaśniła im różnic w podejściu kobiet do relacji między płciami a podejściem mężczyzn do tych relacji, to mogli uznać, że wybrali dobrą metodę na podryw w sieci.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry