• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co na zwiększenie libido u kobiety?

Kobieta

jeszka

Cichy Podglądacz
Kupiłam love drops krople czy to dobre krople co polecacie na większe libido i podniecenie
 
Kobieta

jeszka

Cichy Podglądacz
Był czas że miałam problemy z moim mężem i tak naprawdę 2 lata bez sexu ,teraz ciężko mi wogule cokolwiek jak zaczęłam krople brać trochę pobudziło ale nie ma takich efektów jakich bym chciala
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
No i jak teraz z mężem się układa i czy na coś chorujesz? Problem jest na tyle złożony, że warto zasięgnąć czasem pomocy kogoś kto ma do tego kwalifikacje więc psycholog czy seksuolog zawsze są dobrym pomysłem.
 
Kobieta

jeszka

Cichy Podglądacz
Każdy, okres łączy się z silnym bólem kręgosłupa a przy dłużej przerwie od sexu było nie do wytrzymania
 
Kobieta

Kasix

Cichy Podglądacz
Takie sytuacje często mają podłoże psychologiczne.
Piszesz, że był kryzys z mężem 2 lata temu... może to wciąż jest w Tobie nieprzepracowane?
Ja bym poszukała pomocy specjalisty seksuologa, najpierw sama a jeśli będzie potrzeba to wspólnie z mężem.

Nie piszesz też o swoim wieki, może to menopauza?
 
Mężczyzna

yzrej

Cichy Podglądacz
Może spróbuj z innym partnerem, jeśli Cię rozpali to będziesz miała odpowiedź, że to w relacjach z mężem coś jest nie tak
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Seks Praktykant
Kiedyś myślałam o tym ale nie jestem w stanie zdradzić meza
Nie jestem lekarzem, ale wpierw może warto zasięgnąć opini lekarza? By zlecił jakieś badania? Mówię od razu nie wiem, tak mi przeszło z tym przez myśl w pierwszej kolejności.

Co do zdrady. Tu może coś być. Tzn ja nie mówię abyś zdradzała męża od razu. Ale może warto rozważyć w łóżku urozmaicenie?
Zabawki, stroje, dodatkową kobietą bądź mężczyzna lub i nawet para?
To może pomóc rozbudzić, poszerzyć horyzonty.

Może też być spowodowane to wszystko codziennością, stresem, nerwami czy praca bądź obowiązkami domowymi. To kwestia dłuższej dyskusji. Na już się nie da stwierdzić co jest nie tak, czy podpowiedzieć gdzie szukać wyjścia.
Nie zaszkodzi przemyśleć na spokojnie, przedyskutować z sobą, zbadać się może itd...
 
Mężczyzna

riczi1973

Cichy Podglądacz
Nie jestem lekarzem, ale wpierw może warto zasięgnąć opini lekarza? By zlecił jakieś badania? Mówię od razu nie wiem, tak mi przeszło z tym przez myśl w pierwszej kolejności.

Co do zdrady. Tu może coś być. Tzn ja nie mówię abyś zdradzała męża od razu. Ale może warto rozważyć w łóżku urozmaicenie?
Zabawki, stroje, dodatkową kobietą bądź mężczyzna lub i nawet para?
To może pomóc rozbudzić, poszerzyć horyzonty.

Może też być spowodowane to wszystko codziennością, stresem, nerwami czy praca bądź obowiązkami domowymi. To kwestia dłuższej dyskusji. Na już się nie da stwierdzić co jest nie tak, czy podpowiedzieć gdzie szukać wyjścia.
Nie zaszkodzi przemyśleć na spokojnie, przedyskutować z sobą, zbadać się może itd...
Według mnie, zdrada to ostatnia deska ratunku ,
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Seks Praktykant
Według mnie, zdrada to ostatnia deska ratunku ,
Być może. Ale miałem na myśli aby autorka posta wraz z mezem.zaprosili kogoś do siebie jeśli już. Nie chodziło mi po głowie aby sama poszła na bok.

Trochę inna sytuacja jeśli mąż wie i sam tego chce, ale.to muszą sami chcieć.. jednak nie sądzę aby to było z pewnością najlepszym wyjściem, tak samej isc na skok w bok.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry