• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z przypadkowo poznaną osobą.

Czy uprawiałaś/uprawiałeś sex z przypadkowo poznaną osobą

  • Często mam takie sytuacje, i z nich korzystam

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    37
Mężczyzna

GrayWolf

Seks Praktykant
Zdarzyło się parę razy i, zawsze zagrała jakaś chemia. Zdarzyło się też że chemii nie było i ja odpuściłem chociaż druga strona chciała.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Wrzucanie wszystkich kobiet do jednego worka jest dokładnie takim samym błędem jak wrzucanie wszystkich facetów do jednego worka. Może i są cechy wspólne, jednak też bardzo wiele rzeczy jest zindywidualizowanych. Na stwierdzenie, że faceci to płytkie, homofobiczne chamy lubiące się popisywać, głośno pierdzieć i urządzać konkursy spalania bąków, należy odpowiedzieć: jasne, jakaś część facetów taka właśnie jest, jednak są też faceci, którzy są inni, nie mają tych cech i tego nie robią.
Może inaczej: faceci tak robią, mężczyźni - nie.
Gong, kurtyna. Oklaski zbędne.
 
Mężczyzna

Zefir

Nowicjusz
Nie ma to jak te uderzenie adrenaliny. Aż krew się gotuje. Dlatego ja kocham seks z nieznajomymi kobietami. Wtedy dają się ponieść i robią to co lubią. W końcu to tylko jednorazowy seks więc można dać się ponieść. Nie muszę o nich nic wiedzieć. Są piękne zmysłowe i gorące. Ah... Aż mi się zachcialo
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Z nieznajomym ? a dlaczego by nie?
Uważam że, jeśli kobieta chce tego, ma ochotę się zabawić to w czym problem? Nie bądźmy znowu tacy zacofani, bo ostatecznie to nic złego NIE jest , fajnie dla obu stron , jeśli dziewczyna od czasu do czasu wskoczy jakiemuś fajnemu facetowi do łóżka albo po prostu zrobi mu loda ,lub da się wylizać. Każdy ma inne formy rozrywki, .I nie oszukujemy się, bo w pewnym wieku napięcie seksualne zaczyna wykańczać, jeśli się go nie uspokoi.
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Z nieznajomym ? a dlaczego by nie?
Uważam że, jeśli kobieta chce tego, ma ochotę się zabawić to w czym problem? Nie bądźmy znowu tacy zacofani, bo ostatecznie to nic złego NIE jest , fajnie dla obu stron , jeśli dziewczyna od czasu do czasu wskoczy jakiemuś fajnemu facetowi do łóżka albo po prostu zrobi mu loda ,lub da się wylizać. Każdy ma inne formy rozrywki, .I nie oszukujemy się, bo w pewnym wieku napięcie seksualne zaczyna wykańczać, jeśli się go nie uspokoi.
Brawo ty
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Z nieznajomym ? a dlaczego by nie?

Aktualnie obserwujemy nie tylko wzrost przypadków HIV. Od kilku lat w całej Europie Zachodniej i USA mamy renesans innych chorób przenoszonych drogą kontaktów seksualnych takich jak kiła, rzeżączka, chlamydioza.

Jak dla mnie to jest aż nadto wystarczający powód 😁
Nie wspominając o innych aspektach.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry