• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z moim facetem i jego kuzynka

Kobieta

onaa94

Cichy Podglądacz
Tak my akurat mówimy sobie takie rzeczy, on marzy o trójkącie ze mną plus inny koleś, żeby mnie wziąć na dwa baty... albo o tym żebym się puściła za kasę.. u nas nie ma taboo
Opowiadasz swojemu facetowi podczas bzykanka, że marzysz o tym jak posuwa kuzynkę?
Ja moją już podczas akcji wypytywałem o innych facetów, o ich penisy itp. Kiedy potwierdzała, że by ich zerżnęła to wyzywałem ją od zdzir co nakręcało jeszcze bardziej podniecenie.
Po wszystkim pytała z kąd mi się to bierze i czemu ją obrażam 😂
My znamy całą swoją przeszłość erotyczna na początku było ciężko to przełamać, bo czułam zazdrość ale później mega podniecenie. Polecam zacznij z żoną na spokojnie ten temat ;)
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Super się macie. Fantazje w łóżku a kiedyś może i real. Ja również marzę o zrobieniu mojej na dwa baty, albo cuckold. Niestety ona nie jest taka jak my, tzn. niema takiej seksualności. Smakuje jej chleb ze smalcem I nie korci jej próbować innych rzeczy. Robię to na spokojnie, ale z reguły to wygląda tak.. dwa kroki w przód, jeden w tył. Teraz jesteśmy na etapie Femdom i chyba to podłapała. Pewna mądra pani z tego forum poradziła mi, że to dobra droga do cuckoldu albo grupy.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Witajcie ostatnio moj partner wyjawił mi, że uprawiał kilka razy sex ze swoją kuzynka ( jego taty siostry córka) na początku mnie obrzydziło strasznie, byłam w szoku, ale po pewnym czasie zaczęło mnie to podniecać i myślę, czy nie zaproponować trójkąta ja i oni, co o tym myślicie?
Mimo wszystko to nie jest jeszcze tak "niezdrowe", jak współżycie z rodzeństwem.
 
Kobieta

onaa94

Cichy Podglądacz
Super się macie. Fantazje w łóżku a kiedyś może i real. Ja również marzę o zrobieniu mojej na dwa baty, albo cuckold. Niestety ona nie jest taka jak my, tzn. niema takiej seksualności. Smakuje jej chleb ze smalcem I nie korci jej próbować innych rzeczy. Robię to na spokojnie, ale z reguły to wygląda tak.. dwa kroki w przód, jeden w tył. Teraz jesteśmy na etapie Femdom i chyba to podłapała. Pewna mądra pani z tego forum poradziła mi, że to dobra droga do cuckoldu albo grupy.
Wiesz co może to niezbyt mądre, ale nic tak nie "otwiera " człowieka jak pewne używki...od czasu do czasu fajnie we dwójkę sobie zrobić taką nockę i wtedy można sobie o wszystkim powiedzieć bez skrępowania;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S #SELL SEX Lalka Irontech Hybrid 164cm Plus Angelia Ogłoszenia 2
A Wasz najgorszy sex w życiu-opowiadamy. Seks 25
PerwersPiss Sex w maskach p.gaz Fetysze i perwersje 0
A sex elixir Porady seksualne 8
K Sex z koleżanką Seks 6

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry