• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z facetem w damskich ciuszkach

Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Jestem facetem Bi z okolic Katowic uwielbiam ubierać się w damskie ciuszki i na nich mieć zawiązany biały haftowany fartuszek,poznam panią lub Parkę którym nie bedzie przeszkadzał facet w takim stroju,bardzo chętnie pomogę pani domu we wszelkich pracach kuchenno domowych.pozdrawiam Serdecznie
 
Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
Jak się ma żonę to nie problem. Ja sam zaproponowałem że będę nosił pas cnoty, żona najpierw niechętnie się zgodziła,a teraz jestem zamknięty w pasie cnoty na stałe. Żona zrobiła mnie swoim niewolnikiem kastratem,ja sexu mam zero a żona bez ograniczania. Żonie wylizuje cipkę kiedy chce i ma ochotę na seks. Fajnie jest być niewolnikiem Żony.
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Witam Was niestety ale żona nie chce iść na takie układy,a zwłaszcza żebym był w damskich ciuszkach ,jedynie co mogę po mieszkaniu chodzić w jakimś ładnym fartuszku np.białym haftowanym,zwłaszcza przy pracach kuchenno porządkowych.Pozdrawiam Serdecznie
 
Mężczyzna

pas_cnoty_on

Cichy Podglądacz
Jak się ma żonę to nie problem. Ja sam zaproponowałem że będę nosił pas cnoty, żona najpierw niechętnie się zgodziła,a teraz jestem zamknięty w pasie cnoty na stałe. Żona zrobiła mnie swoim niewolnikiem kastratem,ja sexu mam zero a żona bez ograniczania. Żonie wylizuje cipkę kiedy chce i ma ochotę na seks. Fajnie jest być niewolnikiem Żony.
Hej, a jak Ci się udało przekonąć żonę do tego pomysłu? Mnie strasznie kręci pas cnoty i przymierzam się do rozmowy z żoną na ten temat.
 
Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
Hej, a jak Ci się udało przekonąć żonę do tego pomysłu? Mnie strasznie kręci pas cnoty i przymierzam się do rozmowy z żoną na ten temat.
Sam sobie założyłem, wieczorem żona leżała nago ja przyszedłem w majtkach żeby nie widziała że mam pas cnoty. Zacząłem pieścić i lizać cipkę starałem się jak najlepiej, żona była bardzo zadowolona jak nigdy. To ja zaczęłam tłumaczyć jaka jest przyczyna mojego lepszego lizania cipki. Trochę było zamieszkania ale później poszło już z górki. Teraz pas cnoty mam na stałe.
 
Mężczyzna

Lewap

Nowicjusz
Sam sobie założyłem, wieczorem żona leżała nago ja przyszedłem w majtkach żeby nie widziała że mam pas cnoty. Zacząłem pieścić i lizać cipkę starałem się jak najlepiej, żona była bardzo zadowolona jak nigdy. To ja zaczęłam tłumaczyć jaka jest przyczyna mojego lepszego lizania cipki. Trochę było zamieszkania ale później poszło już z górki. Teraz pas cnoty mam na stałe.
Gratulację :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry