• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex z chłopakiem i jego przyjacielem

Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Mój chłopak wraz z przyjacielem zaprosił mnie na kawę do domu nie było to zwykle spotkanie . Mój chłopak zażyczył sobie oglądanie mnie podczas sexu z jego przyjacielem.
Chciał zobaczyć mnie w akcji jak skacze i rozdziewiczam jego przyjaciela zrobił to ze mną pierwszy raz.Chlopak oszlał z podniecenia gdy zobaczył że ktoś mnie rżnie uwielbia patrzyć jak się zabawiam się znamy się bardzo długi czas z chłopakiem mamy ogromne zaufanie do siebie. Byliśmy już w domu, Przyjaciel zabrał mnie do sypialni na początku zrobił mi masaż bardzo mnie tym rozpalił. Gdy chłopak zrobił kawę zawołał nas abyśmy mogli zacząć pić i rozmawiać jego przyjaciel był ostro napalony na mnie w kuchni przy chłopaku po chwili rozmowy jego przyjaciel zaczoł łapać mnie i zaczepiać bardzo to było podniecające nie tylko dla mnie chwilę po kawie rozebrał mnie przy chłopaku naprawdę było gorąco nie tylko mi również mojemu chłopakowi który dochodził już z samego patrzenia że ktoś posuwa mnie jego przyjaciel jak na pierwszy raz super to zrobił.Co o tym myślicie?:)))
Wcale mu się nie dziwię! Sam uwielbiam patrzeć na coś takiego 😍😍😍cudowne doświadczenie! Po prostu kosmos. A jaka była dalsza reakcja kolegi?
 
Mężczyzna

BNS

Cichy Podglądacz
Język polski jest na tym forum notorycznie gwałcony zarówno w postach jak i w tytułach tematów:cautious:
Co wy z tymi błędami ,kurwa ludzie pisza którzy lubią się masturbować ,niech to robią mają takie prawo nie baczyć na błędy gdyż mają jedną rękę zajętą:)Nikt tutaj nie będzie się skupiał na detalach "braku" przecinku ,lub braku dużej litery liczy się sens :) ja pierdole .Jeśli chcesz zajebistego literatury to poczytaj sobie Balzac albo Sienkiewicza
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Mój chłopak wraz z przyjacielem zaprosił mnie na kawę do domu nie było to zwykle spotkanie . Mój chłopak zażyczył sobie oglądanie mnie podczas sexu z jego przyjacielem.
Chciał zobaczyć mnie w akcji jak skacze i rozdziewiczam jego przyjaciela zrobił to ze mną pierwszy raz.Chlopak oszlał z podniecenia gdy zobaczył że ktoś mnie rżnie uwielbia patrzyć jak się zabawiam się znamy się bardzo długi czas z chłopakiem mamy ogromne zaufanie do siebie. Byliśmy już w domu, Przyjaciel zabrał mnie do sypialni na początku zrobił mi masaż bardzo mnie tym rozpalił. Gdy chłopak zrobił kawę zawołał nas abyśmy mogli zacząć pić i rozmawiać jego przyjaciel był ostro napalony na mnie w kuchni przy chłopaku po chwili rozmowy jego przyjaciel zaczoł łapać mnie i zaczepiać bardzo to było podniecające nie tylko dla mnie chwilę po kawie rozebrał mnie przy chłopaku naprawdę było gorąco nie tylko mi również mojemu chłopakowi który dochodził już z samego patrzenia że ktoś posuwa mnie jego przyjaciel jak na pierwszy raz super to zrobił.Co o tym myślicie?:))

Coś nie tak?jakoś każdemu się wszystko podoba ale zawsze znajdzie się bidulek poszkodowany no przykro mi nie musisz czytać moich przeżyć 🤨🤔
Stylistycznie- poziom trzecioklasisty SP.
O to chodzi.
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Nowicjusz
To po prostu cuckold,czyli zdrada na wyraźne życzenie swojego partnera,która jako seksualny trend staje się coraz popularniejsza.
Kiedyś było takim trendem zwykłe obciąganie,z czasem przyszła moda na anal,dla bardziej wymagających ,trójkąt lub gangbang....
Moim zdaniem ,w życiu trzeba spróbować wszystkiego ;) ;)
Raczej ta historia jest akurat zmyślona, ale tak :) Trójkąty różne są bardzo popularne teraz. Sam kilka razy spróbowałem i bardzo fajnie. Chociaż cuckold nigdy nie miałem ze swoją partnerką. Raz obciągała mi laska typa za 300pln na jego oczach.
 
Mężczyzna

Swiezak

Podrywacz
Co wy z tymi błędami ,kurwa ludzie pisza którzy lubią się masturbować ,niech to robią mają takie prawo nie baczyć na błędy gdyż mają jedną rękę zajętą:)Nikt tutaj nie będzie się skupiał na detalach "braku" przecinku ,lub braku dużej litery liczy się sens :) ja pierdole .Jeśli chcesz zajebistego literatury to poczytaj sobie Balzac albo Sienkiewicza
Jak nikt nie będzie się skupiał, jak już kilka osób wytknęło błędy???🤔🤔🤔
 
Mężczyzna

fetyszysta1

Cichy Podglądacz
To po prostu cuckold,czyli zdrada na wyraźne życzenie swojego partnera,która jako seksualny trend staje się coraz popularniejsza.
Kiedyś było takim trendem zwykłe obciąganie,z czasem przyszła moda na anal,dla bardziej wymagających ,trójkąt lub gangbang....
Moim zdaniem ,w życiu trzeba spróbować wszystkiego ;) ;)
Patrzyłem nie raz..ten widok jest cudowny,a finish w ustach upierdala nogi
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Nowicjusz
Żarujesz 😂 czy mogę spytać jak ją... ich do tego namówiłeś, albo jak do tego doszło?
Na Interii szukali. Byli młodzi. Mieli max może 22-23 lat. Ona całkiem atrakcyjna. Na interii kiedyś siedziałem i tam byli na lokalnym pokoju. Zagadałem od słowa do słowa i namówiłem. W sumie obciągnęła mi i jemu, bo on się później włączył.
 
Kobieta

Ada_L_87

Biegły Uwodziciel
Mój chłopak wraz z przyjacielem zaprosił mnie na kawę do domu nie było to zwykle spotkanie . Mój chłopak zażyczył sobie oglądanie mnie podczas sexu z jego przyjacielem.
Chciał zobaczyć mnie w akcji jak skacze i rozdziewiczam jego przyjaciela zrobił to ze mną pierwszy raz.Chlopak oszlał z podniecenia gdy zobaczył że ktoś mnie rżnie uwielbia patrzyć jak się zabawiam się znamy się bardzo długi czas z chłopakiem mamy ogromne zaufanie do siebie. Byliśmy już w domu, Przyjaciel zabrał mnie do sypialni na początku zrobił mi masaż bardzo mnie tym rozpalił. Gdy chłopak zrobił kawę zawołał nas abyśmy mogli zacząć pić i rozmawiać jego przyjaciel był ostro napalony na mnie w kuchni przy chłopaku po chwili rozmowy jego przyjaciel zaczoł łapać mnie i zaczepiać bardzo to było podniecające nie tylko dla mnie chwilę po kawie rozebrał mnie przy chłopaku naprawdę było gorąco nie tylko mi również mojemu chłopakowi który dochodził już z samego patrzenia że ktoś posuwa mnie jego przyjaciel jak na pierwszy raz super to zrobił.Co o tym myślicie?:)))
Oooczy bolOM 🙈🙈🙈
 
Kobieta

Natka_202

Cichy Podglądacz
Szczerze, ja nie znam nikogo kto był w trójkącie(albo po prostu nie mówią), ja osobiście jestem sama ciekawa czymś takim, ale wiem, że coś takiego to bardziej fantazja do niezrealizowania.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry