• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex w trójkącie M+K+M

Mężczyzna

anonimowy17

Cichy Podglądacz
Hejka, chciałbym spóbować sexu w tójkącie ze swoja kobieta, i moim przyjacielem, nie mam doswiadczenia wiec prosze o jakies porady, jak mozna cos takiego zainicjowac i jeśli ktos mial i jest w wieku 20-26 lat prosze o wypowiedzenie sie bede mega wdzieczny. I gdzie ewentulanie mozna znaleść kogo gdyby nie dal rady przyjaciel .
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Seks Praktykant
🤪 przyjaciel da radę z pewnością zaliczyć ci twoja kobietę, pytanie czy tylko to ci chodzi po głowie czy jednak ty chcesz coś z kolegą również?

Jak dla mnie, pogadaj z swoją o tym, pogadaj z kolegą. Wpierw z swoją zdecydowanie, wyjaśnij co i jak, powiem o kim myślisz i pokaz go jej. Pamiętaj iż jeśli ona się zgodzi to wszystko załatwione. Jeśli zrobisz odwrotnie to również dostanie ci się rykoszetem. Ale dasz radę 😏

Zwyczajna rozmowa najlepszym sposobem, żadnych podchodów czy niespodzianek typu zaprosisz kolegę i jej oznajmisz iż będziecie się bzykac - szybko takiej decyzji pożałujesz 😁

Po prostu pogadaj wpierw z nią, a jeśli powie iż chce, to wtedy z kolegą.
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Seks Praktykant
jest zafascynowana kolega on sie jej podoba i twierdzi ze jest bardzo przystojny i chciala by z nim spobowac powiedziala mi to w twarz, ze chce spobowac z nasz 2
To pozostaje ci tylko pogadać z kolegą, a potem was jakoś umówić w 3. Co tu dużo gadać. Nie wiem na co ty jeszcze czekasz.
Zadaj sam sobie pytanie jednak czy TY to wytrzymasz widok jak inny obraca ci kobietę..

Powodzenia
 
Mężczyzna

Lekkiczar

Seks Praktykant
jest zafascynowana kolega on sie jej podoba i twierdzi ze jest bardzo przystojny i chciala by z nim spobowac powiedziala mi to w twarz, ze chce spobowac z nasz 2
U mnie było wyszło jakoś spontanicznie po alko, zeszło na jakieś żarty o seksie etc, następnie opowiadaliśmy sobie swoje fantazje i na zasadzie żartów ktoś kogoś dotknal itd.
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
Kiedyś czytałam na grupie fejsbukowej wyznanie kobiety którą facet namówił na trójkąt. Po fakcie dokonanym nabrał do niej wstrętu. Baby na grupce cisnęły że to jej wina, nie faceta który sam tego chciał xD I który sam ją do tego namawiał. Jaki wniosek? Najlepiej się nie pieprzyć.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Kiedyś czytałam na grupie fejsbukowej wyznanie kobiety którą facet namówił na trójkąt. Po fakcie dokonanym nabrał do niej wstrętu. Baby na grupce cisnęły że to jej wina, nie faceta który sam tego chciał xD I który sam ją do tego namawiał. Jaki wniosek? Najlepiej się nie pieprzyć.
Kobiety są zawistne. Same być może by chciały, ale się boją, nie mogą, ich panowie im na to nie pozwalają. A dostały "na tacy" pannę, na której mogły wyładować swoje napięcie.
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
Kobiety są zawistne. Same być może by chciały, ale się boją, nie mogą, ich panowie im na to nie pozwalają. A dostały "na tacy" pannę, na której mogły wyładować swoje napięcie.
Są, w Polsce takich kobiet nie brakuje. Muszą się dowartościować na tle innych kobiet. Np tym że ich facet więcej zarabia albo są one bardziej "porządne" od koleżanki. Zauważyłam też że lubią się wywyższać przy atrakcyjnej kobiecie. Niezręczne i żałosne zachowanie.
 
Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
jest zafascynowana kolega on sie jej podoba i twierdzi ze jest bardzo przystojny i chciala by z nim spobowac powiedziala mi to w twarz, ze chce spobowac z nasz 2
Żeby tylko nie wyszło niezręcznie, że oni się będą bzykać a Ty będziesz siedział na brzegu łóżka i czół się jak przysłowiowe 5 koło u wozu... bo on będzie dla niej czymś nowym a z Tobą już nie raz... więc skupi się na nim.
 
Mężczyzna

Diablino666

Cichy Podglądacz
Hejka, chciałbym spóbować sexu w tójkącie ze swoja kobieta, i moim przyjacielem, nie mam doswiadczenia wiec prosze o jakies porady, jak mozna cos takiego zainicjowac i jeśli ktos mial i jest w wieku 20-26 lat prosze o wypowiedzenie sie bede mega wdzieczny. I gdzie ewentulanie mozna znaleść kogo gdyby nie dal rady przyjaciel .
Wspaniała fantazja
 
Mężczyzna

Kuba69bi

Cichy Podglądacz
Mam pytanie ja mam pierwszy raz przed sobą jako prawiczek w mkm jak polecacie się przygotować ma jedynie wiedzę teoretyczną ni chciałbym spróbować z facetem wczasie tego spotkania
 
Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
Mam pytanie ja mam pierwszy raz przed sobą jako prawiczek w mkm jak polecacie się przygotować ma jedynie wiedzę teoretyczną ni chciałbym spróbować z facetem wczasie tego spotkania

Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że chcesz trójkąta mkm, ale nie chcesz z facetem się bzykać... no ok, macie kobietę i możecie ją we dwóch na raz, na zmianę, w różnych pozycjach. A jak się przygotować? Wykąpać się ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Sex w trójkącie Seks 14
O Sex w Trójkącie 2K+1M Seks 4
A Sex w trójkącie Ogłoszenia 0
M Sex z otyła osoba Seks 12
A Szukam dziewczyny do sex chatu Seks 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry