• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex w Trójkącie 2K+1M

ona32on35

Cichy Podglądacz
Co myślicie o sexie w trójkącie dwie kobiety i jeden mężczyzna ? Mamy z moim facetem taką fantazje. Chciałabym spróbować poseksić się z druga kobietą ale z drugiej strony chce żeby mój partner dotknął jednoczesne dwóch cipek i dwóch par cycków. Na samą myśl przechodzą mnie ciarki po ciele a co dopiero jak dojdzie do takiego spotkania. Może znajdzie się tutaj jakaś chętna kobieta na eksperymenty łóżkowe ? Ja mam 32 Partner 35 lat i szukamy tylko powaznych ogłoszeń. Oczekujemy dyskrecje i pełną higienę. Czekam napalona na propozycje
 

couple9299

Cichy Podglądacz
A skąd jesteście jeśli można zapytać? Razem z narzeczoną mamy kilka fantazji w głowie, które chcielibyśmy spełnić a w szczególności ona ma ochotę na spróbowanie i zakosztowanie drugiej kobiety... może warto porozmawiać na ten temat? 😊
 

ona32on35

Cichy Podglądacz
Jestesmy ze Szczecina a wy ? miejscowosc nie ma znaczenia zawsze mozna dojechac do was :) Ile w ogóle macie lat ? nam od jakiegos czasu marzymy sie tez sex w parze w jednym pokoju. Chce zobaczyć jak moja partnerka jest posuwana przez innego faceta i czerpie z tego przyjemnosc a z drugiej strony ona chce tez spróbowac sexu z druga kobieta i chce zebym dotykał dwie cipki na raz. a Wy jakie macie fantazje ?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry