• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex w gumce czy bez, który lepszy i dlaczego?

FabianOlo

Cichy Podglądacz
Pytanie do wszystkich, ale szczególnie dla Pań - jaki sex Wam daje więcej przyjemności: z prezerwatywą czy bez? Proszę też o uzasadnienie swojego wyboru 😉

Jestem ciekawy Waszej opinii i zastanawiam się czy bedzie się pokrywać z moją 😉
Osobiście wolę bez prezerwatywy. Guma w znacznym stopniu ogranicza doznania i powoduje że sex nie daje tyle przyjemności.
Pewnie zaraz usłyszę: ale przyjemność to nie wszystko... a co z chorobami wenerycznymi? a co z niechcianą ciążą?
Moje zdanie:
Choroby weneryczne - mając stałą partnerkę nie ma o to obaw. Poza tym przed rozpoczęciem współżycia zawsze można sobie zrobić badania. Przygodne stosunki - tyko na gumie.
Niechciana ciąża - jest wiele innych metod antykoncepcji dzięki którym można mieć 100% przyjemności i o ciążę się nie martwić. Na tym forum jest wiele wpisów w tym temacie więc tutaj nie będę się rozpisywał 😋
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Taniej czy drożej ...a co to ma do przyjemności czerpaniej ze stosunku? 🤷‍♂️
Bo spokojna głowa o oszczędności ma również wpływ na przyjemność podczas stosunku :p

Napisałem tak ponieważ chyba wyczerpałeś wystarczająco temat w 1 swoim poście - doznania co tu więcej potrzeba ;)
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
No jasne że bez. Zdecydowanie lepsze odczucia. W zbroi na Wacławie to raczej na jazdę próbną z nową partnerką
 
X

xwin1990

Guest
Oczywiście, że bez. Jeśli ktoś skacze z kwiatka na kwiatek to może co nieco ryzykować, ale jak się jest z jedną osobą to co tam się może wydarzyć.... :p
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Najlepiej by było z prezerwatywą, bo jest gwarancja zdrowia (choroby weneryczne się nie przeniosą). Jest to jakieś szybkie zabezpieczenie przed ciążą (partnerka nie musi się truć hormonami).
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Bez gumki rzecz jasna.
Wiadomo bezpieczeństwo itp. ale niech pierwsi rzuca kamieniami co nie mieli fajnych akcji na spontanie bez gumki.
A dlaczego?
Bo guma psuje całość tak naprawdę.
To samo uważam ;) Bez obrazy ale głupie pytanie
Jasne że bez, ale od jakiegoś czasu częściej używam i wam też radzę ;) osobiście wiem co robie ale była taka jedna która okazała się nie być taka święta jak mówiła, ograniczajcie zaufanie dla własnego zdrowia
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Lod w gumce to jakis skandal i ten kto to wymyslil powinien byc powieszony za jajca (*żart i ironia, ludzie😁😜)
Natomiast stosunek z gumke kto chce to niech tak robi badz nie robi jak nie chce. Kondomy szanuje za jedno- za ochrone przed chorobami. No i ma u mnie tez duzy plus tak jak @Aisog wspomniała, jak ktoras nie moze truc sie hormonami. Wiec kondom jest tak 50/50 czasami znienawidzona a czasami nielubiana ale czasem warto skorzystac. Chociaz to prawda sa lepsze nowoczesniejsze i skuteczniejsze zabezpieczenia anty. I chwala za to!
Moze sie przydac poczas okresu... Kiedy chce sie seksow ale chce sie byc sterylnym. A kogos np. brzydzi krew czy cos... 🤔
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry