• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex snap - podaj swoją nazwę i zaproś innych do zabawy :)

Kobieta

mlodafiglara

Cichy Podglądacz
Tak jak pisałam, Snapchat nie lubi tego, że dziewczyny sprzedają, proste że jak dziennie dodajesz 400-600 randomowych osób, oni uznają, że wykorzystujesz ich aplikacje nie tak jak powinieneś, każde nowe konto, nawet jak jest na początku blokują, blokują telefon z którego korzystasz i bez sensu zakładać nowe konta, skoro zaraz je tracisz. Także jak ktoś chce coś kupić to można pisać priv
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Tak jak pisałam, Snapchat nie lubi tego, że dziewczyny sprzedają, proste że jak dziennie dodajesz 400-600 randomowych osób, oni uznają, że wykorzystujesz ich aplikacje nie tak jak powinieneś, każde nowe konto, nawet jak jest na początku blokują, blokują telefon z którego korzystasz i bez sensu zakładać nowe konta, skoro zaraz je tracisz. Także jak ktoś chce coś kupić to można pisać priv
Rekin biznesu z Ciebie :ROFLMAO:
 
Kobieta

mlodafiglara

Cichy Podglądacz
Misiu, ale dlaczego uważasz że desperacko? Widać, że marketing jest ci w ogóle obcy. Jak widzisz powtarzające się reklamy w telewizji to uważasz, że to jest desperackie? Widzisz, misiu kolorowy, ty jesteś tutaj tylko żeby nacieszyć oko albo poczytać głupoty, albo wyłudzić jakieś darmowe zdjęcia lub filmiki. A mi w tym czasie, jak ty sobie walisz do tego swojego telefonu, stan konta rośnie i to mnie cieszy najbardziej 😘
Dlatego podbijasz co chwile swoje posty żeby tylko ktos desperacko przyszedl na te telegramiki xD
 
Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Misiu, ale dlaczego uważasz że desperacko? Widać, że marketing jest ci w ogóle obcy. Jak widzisz powtarzające się reklamy w telewizji to uważasz, że to jest desperackie? Widzisz, misiu kolorowy, ty jesteś tutaj tylko żeby nacieszyć oko albo poczytać głupoty, albo wyłudzić jakieś darmowe zdjęcia lub filmiki. A mi w tym czasie, jak ty sobie walisz do tego swojego telefonu, stan konta rośnie i to mnie cieszy najbardziej 😘
xD Jedyne co tutaj rośnie to poziom mojej beki z ciebie.
Twój poziom marketingu jest tak samo zabawny jak tych reklamujących ziołowe tabsy tutaj na forum xD

PS: Zgodę na reklamę masz misiu kolorowy? :*
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Image

Erotoman
Misiu, ale dlaczego uważasz że desperacko? Widać, że marketing jest ci w ogóle obcy. Jak widzisz powtarzające się reklamy w telewizji to uważasz, że to jest desperackie? Widzisz, misiu kolorowy, ty jesteś tutaj tylko żeby nacieszyć oko albo poczytać głupoty, albo wyłudzić jakieś darmowe zdjęcia lub filmiki. A mi w tym czasie, jak ty sobie walisz do tego swojego telefonu, stan konta rośnie i to mnie cieszy najbardziej 😘
Niby rośnie, ale kupczenie swoim ciałem to taki niezbyt chlubny sposób zarabiania pieniędzy po prostu :) Gdybyś Ty faktycznie zdobywała je dzięki niezwykłym umiejętnościom, talentowi, ciężkiej pracy, to chyliłbym czoło :) A tak to szczerze mówiąc, większy podziw i szacunek budzą u mnie ludzie kopiący rowy albo zamiatający ulice niż to Twoje zarabianie na nagrywaniu i foceniu łona :D
 
Mężczyzna

SensualMind

Cichy Podglądacz
Miłe Panie mile widziane :)
Intersuje mnie cyber znajomość, głównie używam Snap: maciek5422 po dłuższej znajomości możliwy inny komunikator.
Rozmowy, flirt, chętnie spróbuję sił w fabule, wymiana fotek. Pełna kultura.
Chcesz się dowiedzieć więcej pisz, nie pożałujesz. Interesują mnie kobiety i shemale.
 
Mężczyzna

Johnnyx

Cichy Podglądacz
Hej. Poszukuję Pani bądź Pana do wspólnej niezobowiązującej zabawy na kamerce na snapie bądź innym komunikatorze. Mam 28 lat, jestem otwarty na różne propozycje. Mój penis ma 15 cm i twardo stoi podczas zabawy. Nie interesują mnie Panowie, którzy mają problem z tym, żeby stanąć na baczność.
Mój nick: johnnyx24
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K sex snap Ogłoszenia 0
N Sex snap Ogłoszenia 32
X sex snap dla pań Ogłoszenia 0
A sex snap Ogłoszenia 0
S Lubisz sex wysylac zdjecia i wogole to bja szybki snap szybki1234 Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry