• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex snap - podaj swoją nazwę i zaproś innych do zabawy :)

Mężczyzna

Milutki

Cichy Podglądacz
Aksamitny94 zapraszam chętne kobiety na dyskretną i dłuższą znajomość on-line 28 lat Singiel chętnie umilę samotnej kobiecie chat 😃
 
Kobieta

weronikaaa1919

Cichy Podglądacz
Hejka, Weronika19 szukam jednego dyskretnego uczciwego faceta na układ snap spons, zdjecia filmy kamerka rozmowy pisanie z czasem spotkanie jesli jestes chetny dodaj na snapchat nick weronikahej19
 
Mężczyzna

elomelo1

Cichy Podglądacz
Ja pierdzielę. Czy na snapie są jakieś kobiety żeby no pogadać? Czy wszystkie tylko liczą na łatwy zarobek?
Niestety wraz z popularyzacją serwisów pokroju Only Fans i usług typu"vipy" na Snapie/telegramie takie zwykłe niezobowiązujące znajomości połączone z sextingiem niemalże zdechły ;)
Już pomijam kwestie, że nawet te płatne profile na snapie to w większości fejury za którymi kryją się chłopy, którzy mają pościągane paczki fot krążące po necie ;]
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
No to nie rozumiem tych wpisów tutaj. Chciałem tylko pogadać na żywo z jakąś kobitką, tak bez zahamowań i tabu. Rozmawiałem z jedną na zbiorniku do czasu gdy powiedziałem że się nie spotykam, tylko wirtualnie. Fajnie mi się z nią gadało ale zdechło, chyba miała inne oczekiwania 🤣
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K sex snap Ogłoszenia 0
N Sex snap Ogłoszenia 32
X sex snap dla pań Ogłoszenia 0
A sex snap Ogłoszenia 0
S Lubisz sex wysylac zdjecia i wogole to bja szybki snap szybki1234 Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry