• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex party

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Po głowie chodzi mi dokładnie to co napisałem, a ty zacznij czytać ze zrozumieniem i używać mózgu o którym tak piszesz. To czy to się skończy Orgią czy nie to pewnie wyjdzie w trakcie imprezy. Każdy sam potrafi zdecydować w czym chce brać udział.
...
Nic dodać, nic ująć.
Poza tym w którym momencie zaczyna się orgia? Charakterystykę proszę.
I co jest w niej złego, nagannego, niemoralnego?
I w świetle jakiej wykładni "moralności"?

Z prywatnego podwórka.
Swego czasu miałem nieziemska przyjemność bycia uczestnikiem wielokrotnych spotkań 2K+1M.
Najczęściej na progu sypialni.
Czy było to moralne, aby normalnego faceta trzymać 5 metrów od łóżka wydarzeń? I obłożonego zakazem drapania się nawet po głowie?
Ha? - Kolejne pytanie skierowane do moralistów.

Koszty.
Spotkanie w klubie swingersów, tylko dla nas, będzie stosunkowo drogie, bo w weekend rezerwacja lokalu normalnie przeznaczonego dla 200 osób musi mieć własną cenę. I to jest oczywiste.
Koszty można zminimalizować spotykając się na prywatnym terenie, gdzie zaznaczaj gospodarze ponoszą koszty przygotowania domu wraz z alkoholem, to ostatnie jest bez znaczenia. Przygotowanie szwedzkiego bufetu i gorące posiłki w trakcie spotkania będzie odbiciem tego co goście przyniosą ze sobą. Przygotowane przez dziewczyny, bo jakżeby inaczej?
Jakby co, my mamy przygotowane osiem kusych fartuszków 🙂

Chyba trochę zapędziłem się, bo jednak najważniejsze jest to w jaki sposób zaprezentuje się moja/twoja dziewczyna, a to jest cholernie ważne! Poniżej moja propozycja.

6a.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ja też czasami rysuję, ale wolę elektroniczną wersję 😁.
To ja jednak tutaj też bliżej ołówka i papieru ;)
Nie wiem, jeśli nie ma, to może pora na jakiś temat rysowniczy? ;)
Nimfa69, RogatyDzdz,
jestem w stanie zapewnić Wam kilka tysięcy zajefajnych inspiracji, ale nie za darmo 🙂 🙂🙂
Jesteśmy na sf, a wiec w pierwszym rzędzie Wasze prace wzbogaca to miejsce, a potem się zobaczy. ok?
Jeśli tak, to proszę o info na priv.
I przygotowanie Waszego artystycznego spojrzenia na klimat tego tematu.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Po głowie chodzi mi dokładnie to co napisałem, a ty zacznij czytać ze zrozumieniem i używać mózgu o którym tak piszesz. To czy to się skończy Orgią czy nie to pewnie wyjdzie w trakcie imprezy. Każdy sam potrafi zdecydować w czym chce brać udział.
ps.
Przestań oceniać ludzi swoimi kategoriami na nie wszyscy są tacy jak Ty i mają w głowie to co Ty.
Trzymasz się pazurami u rąk i nóg tej orgii, a reszta robi dobrą imprezę z ogniskiem, gitarą, popcornem, orzeszkami i piwem 0%...
Zostałeś przegłosowany. 😛
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Edit retnu: cos sie obsunelo




Chętnie, jednak ilustracje konkretnych sytuacji wymagają ekstra otoczenia.
Ba , nawet jakiekolwiek ilustracje potrzebują w trakcie powstawianiach całej sterty szacunku, a to nie jest mozlliw na otwartym forum tynu sf.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Trzymasz się pazurami u rąk i nóg tej orgii, a reszta robi dobrą imprezę z ogniskiem, gitarą, popcornem, orzeszkami i piwem 0%...
Zostałeś przegłosowany. 😛
Został elegancko przegłosowany, bo jednak popcorn i piwo przy ognisku i tak mile łaskoczą wyobraźnię. Dla jednej będzie to tylko nagie ognisko, dla innej nagie towarzystwo 🙂

Szogun, zrob osobny temat o wyjątkowej szkodliwości orgii, chętnie przeczytam Twoje "przeciw". Ok?
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
. Dla jednej będzie to tylko nagie ognisko, dla innej nagie towarzystwo 🙂
Za każdym razem nagie....🤔
Na nagości nie kończy się dobra zabawa.
Swego czasu uczestniczyłam w zlocie pstrykaczy foto. Początek listopada, zrobiliśmy grilla mimo zimna. I nikt nie myślal "nagi". A byliśmy dla siebie obcymi osobami. No prawie. 😁
Bo na forum trochę się pisało
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Sorry za prywatę, ale wiesz ja tak sobie myślę, ze Tobie w dusza gra piękniej, niż chciałabyś się przyznać 🙂

Wracając do tematu sex party, panowie, brak reakcji na propozycje ubioru kobiet - cholernie wazne dla klimatu - stawia Was wszystkich w szrankach: pierd..... wszystko, jeb.... mi się chce. I tutaj polecam Wam wizyty w burdelach gdzie spokojnie spuścić z krzyza i gdzie nikt nie bedzie od was wymagał, oczekiwał wspięcia sie na intelektualne szczyty i przedstawienia własnego punktu widzenia.
Milczek zawsze i wszędzie, ba, i w każdej dziedzinie życia będzie przegrany!
Tak na ilustracji poniżej 🙂

http://szkice.feen.pl/download.php?id=227
Źródło szkice.feen.pl
Sorry za link, ale adres z img nie jest akceptowany.
 
Ostatnia edycja:

Hotmoniczkax

Nowicjusz
Nic dodać, nic ująć.
Poza tym w którym momencie zaczyna się orgia? Charakterystykę proszę.
I co jest w niej złego, nagannego, niemoralnego?
I w świetle jakiej wykładni "moralności"?

Z prywatnego podwórka.
Swego czasu miałem nieziemska przyjemność bycia uczestnikiem wielokrotnych spotkań 2K+1M.
Najczęściej na progu sypialni.
Czy było to moralne, aby normalnego faceta trzymać 5 metrów od łóżka wydarzeń? I obłożonego zakazem drapania się nawet po głowie?
Ha? - Kolejne pytanie skierowane do moralistów.

Koszty.
Spotkanie w klubie swingersów, tylko dla nas, będzie stosunkowo drogie, bo w weekend rezerwacja lokalu normalnie przeznaczonego dla 200 osób musi mieć własną cenę. I to jest oczywiste.
Koszty można zminimalizować spotykając się na prywatnym terenie, gdzie zaznaczaj gospodarze ponoszą koszty przygotowania domu wraz z alkoholem, to ostatnie jest bez znaczenia. Przygotowanie szwedzkiego bufetu i gorące posiłki w trakcie spotkania będzie odbiciem tego co goście przyniosą ze sobą. Przygotowane przez dziewczyny, bo jakżeby inaczej?
Jakby co, my mamy przygotowane osiem kusych fartuszków 🙂

Chyba trochę zapędziłem się, bo jednak najważniejsze jest to w jaki sposób zaprezentuje się moja/twoja dziewczyna, a to jest cholernie ważne! Poniżej moja propozycja.

6a.jpg
fajny rysunek :)
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Sorry za prywatę, ale wiesz ja tak sobie myślę, ze Tobie w dusza gra piękniej, niż chciałabyś się przyznać 🙂

Wracając do tematu sex party, panowie, brak reakcji na propozycje ubioru kobiet - cholernie wazne dla klimatu - stawia Was wszystkich w szrankach: pierd..... wszystko, jeb.... mi się chce. I tutaj polecam Wam wizyty w burdelach gdzie spokojnie spuścić z krzyza i gdzie nikt nie bedzie od was wymagał, oczekiwał wspięcia sie na intelektualne szczyty i przedstawienia własnego punktu widzenia.
Milczek zawsze i wszędzie, ba, i w każdej dziedzinie życia będzie przegrany!
Tak na ilustracji poniżej 🙂

http://szkice.feen.pl/download.php?id=227
Źródło szkice.feen.pl
Sorry za link, ale adres z img nie jest akceptowany.
Link "nie masz prawa...."
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Dla tych co widza i korzystają z tego ...
Tak widzę spotkanie

8be664904779493c.jpg


Jak zwykle, zrodlo darmowych ilustracji: szkice.feen.pl
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry