• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex horoskop

przyjaciolka

Nowicjusz
Dawno temu jak byłam jeszcze nastolatką wpadł w moje ręce sex horoskop. Z perspektywy czasu wygląda na to, że bardzo przeceniałam jego wartość. Postanowiłam, że jednak wrzucę go tutaj aby sprowokować do kolejnej dyskusji.

HOROSKOP EROTYCZNY

Baran
KOBIETA: Doskonała aktorka życiowa, a w sprawach intymnych bierna, nastawiona na odbiór wrażeń. Lubi seks prymitywny a nawet brutalny, chciałaby wchłaniać tyle męskości ile się da.
MĘŻCZYZNA: Uwielbia zdobywać kobiety, dzięki intrygom i podstępom. „Zdobycz” cieszy go mniej niż okoliczności jej zdobywania. W sprzyjających warunkach jest znakomitym kochankiem.

Byk
KOBIETA: Potrafi mieć kilku kochanków w tym samym czasie i być im „wierna”. Lubi seks delikatny i wyrafinowany, w atmosferze wyzwolenia i obustronności.
MĘŻCZYZNA: Rzadko tak naprawdę się zakochuje, ale przy kobietach daje z siebie wszystko. Nienawidzi przymusu. Jego celem jest doznanie i danie rozkoszy.

Bliźnięta
KOBIETA: Przez całe życie szuka mężczyzny idealnego. Fizyczna rozkosz nie daje jej pełnej satysfakcji, gdyż często zmienia partnerów, szukając wciąż tego wymarzonego.
MĘŻCZYZNA: Wieczny romantyk i marzyciel, nie przeżywający namiętności i szaleńczych uniesień. Zdrady małżeńskie nie są jego ulubioną działalnością, jest nią prowadzenie domu i przyjmowanie gości.

Rak
KOBIETA: Chce dominować we wszystkim, także w seksie. Troszczy się najczęściej o własną satysfakcję, partnerów traktuje instrumentalnie. Rozczarowana sublimuje energię w pracy zawodowej.
MĘŻCZYZNA: Zawsze stara się być najlepszy we wszystkim. Widzi siebie na szczycie piramidy, złożonej z mężczyzn, od których jest lepszy. Nie stać go na uniesienia, ponieważ nie potrafi kochać.

Lew
KOBIETA: Silnie pragnie, lubi seks i łatwo osiąga fizyczne zaspokojenie. Niechęć do bardziej wyrafinowanych pozycji może się przejawiać np. w trosce o fryzurę. Zaloty mężczyzn bawią ją i zaspokajają ambicję.
MĘŻCZYZNA: Typ wiecznego playboya. Nie stać go na głębsze uniesienia. Przywiązuje wagę do takich „mierników” sprawności seksualnej jak: częstotliwość stosunków, rozmiar członka, rekordowa ilość orgazmów, czas trwania erekcji itp.

Panna
KOBIETA: Uwielbia seks, ale tylko ze stałym partnerem. Seks jest dla niej wciąż świeży, jest rozkoszą i przywilejem. Lubi spać w objęciach swojego partnera, wręcz nawet z ręką na narządach płciowych. Pragnie bliskości i ciepła.
MĘŻCZYZNA: Życie seksualne zaczyna dość późno. Kobietę stawia na piedestale, widzi jej piękno. Bardzo delikatny i nieśmiały. Rzadko podrywa kobiety, częściej zostaje uwiedziony.

Waga
KOBIETA: Nie potrafi rozkoszować się seksem. Nie zdolna do jakiejkolwiek inicjatywy. Nie lubi rozmawiać na temat seksu. Jest „zimna” – nie znosząca nadmiaru czułości, tkliwości i delikatności.
MĘŻCZYZNA: Seks jest dla niego wszystkim. Jego potencjalne możliwości są ogromne. Jego żywotność w łóżku i częstotliwość w sprzyjających warunkach są zdumiewające. Kobieta natomiast jest dla niego wyłącznie obiektem seksualnym i nie dostrzega jej osobowości.

Skorpion
KOBIETA: Kocha seks, chętne przyznaje, że jest z natury nasycona. Interesuje się wszelką publikacją. Chce poszerzać swoją wiedzą i zwiększać sumę przyjemności dla siebie i partnera. Nie lubi przemocy a wierność małżeńską uważa za przeżytek.
MĘŻCZYZNA: Cechuje go pogarda i poczucie wyższości w stosunku do kobiet. Seks traktuje jak doskonały instrument utrwalający poczucie własnej wartości. Boi się przewagi kobiety, jeżeli chodzi o możliwości seksualne.
 

neya

Seks Praktykant
Przyjaciółka - te sex horoskopy są doskonałe! Ja od czasu do czasu czytam swój, bo dostarcza mi na prawdę dużo śmiechu i radości. Jeśli ktoś traktuje wszystko z przymrużeniem oka, to jak najbardziej czytajmy i używajmy! :D
A ten, który tu zamieściłaś - oczywiście jeśli o moim znaku mowa, zgadza się! W połowie :p
 

Justyna

Podrywacz
Hehe, z przymrużeniem oka i dystansem, fajne ; ) Ja i mój partner jesteśmy spod tego samego znaku zodiaku i też rzeczywiście coś niecoś się zgadza z tego horoskopu - i w odniesieniu do mnie, i do niego.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry