• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex gadżety dla nowych doznań i dla treningu własnej ochoty 😊

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
i jest z tym jakiś problem ?
Kazdy tragarz reklam ma problemy z wiarygodnością, w tym również i Ty.
Najpierw zaprzeczasz ze coś reklamujesz, a kiedy złapałem Cie na kłamstwie arogancko pytasz czy jest z tym problem - przekonaj mnie, ze nie jest to cecha zawodowego handlarza cudownymi mydełkami, ok?
Idąc dalej, jak wiarygodny jest handlarz, tak wiarygodna jest jego oferta 🙂
Mądrej głowie dość po słowie...

Chcesz byc uczciwy?
Zawrzyj umowę z SF na zamieszczenia reklam i zapłać za miejsce. Admin przyklei naklejkę "Reklama płatna" a wtedy ja z przyjemnoscia przy Twoim nicku nacisnę Ignoruj. Po ponad 20latach w sieci i dziesiątkach tysięcy wykasowanych "tragarzy" mam prawo do przebywania na forum bez takich jak Ty.
 

feniks7777

Cichy Podglądacz
Kazdy tragarz reklam ma problemy z wiarygodnością, w tym również i Ty.
Najpierw zaprzeczasz ze coś reklamujesz, a kiedy złapałem Cie na kłamstwie arogancko pytasz czy jest z tym problem - przekonaj mnie, ze nie jest to cecha zawodowego handlarza cudownymi mydełkami, ok?
Idąc dalej, jak wiarygodny jest handlarz, tak wiarygodna jest jego oferta 🙂
Mądrej głowie dość po słowie...

Chcesz byc uczciwy?
Zawrzyj umowę z SF na zamieszczenia reklam i zapłać za miejsce. Admin przyklei naklejkę "Reklama płatna" a wtedy ja z przyjemnoscia przy Twoim nicku nacisnę Ignoruj. Po ponad 20latach w sieci i dziesiątkach tysięcy wykasowanych "tragarzy" mam prawo do przebywania na forum bez takich jak Ty.
To tylko twoja wyobraźnia, jeśli chodzi o mnie, umieściłem tutaj linki, jako ciekawostka, bo zobaczyłem takie coś w sieci, nawet tego nie posiadam, a ty się niepotrzebnie napinasz, lepiej te energię wykorzystać na coś lepszego, i na niczym mnie nie złapałeś, bo nie było tu żadnej zbrodni, ani kłamstwa. Jak będziesz tutaj takim żandarmem, to niedługo zostanie 5 ludzi na forum, takie kółko wzajemnej adoracji, i nikt nowy się nie doklei, ja tu się zarejestrowałem bo myślałem że jest spoko, i jak wrzucę linki do jakiejś ciekawostki, to nie będzie zbrodni, myliłem się, pomagasz mi podjąć decyzję że trzeba się z tąd zwijać.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
To po jaka cholerę bezczelnie kłamałeś?

Nie jestem adminem, ale jeśli o mnie chodzi, możesz zwijać się z tego miejsca. Tutaj rozmawia sie o szeroko rozumianej erotyce, a Ty absolutnie nic nie wniosłeś w rozwój rozmów i tego forum.
Napisz do konik121 - jeśli on Cie zaakceptuje ja się zamknę. Tutaj.
 

feniks7777

Cichy Podglądacz
To po jaka cholerę bezczelnie kłamałeś?

Nie jestem adminem, ale jeśli o mnie chodzi, możesz zwijać się z tego miejsca. Tutaj rozmawia sie o szeroko rozumianej erotyce, a Ty absolutnie nic nie wniosłeś w rozwój rozmów i tego forum.
Napisz do konik121 - jeśli on Cie zaakceptuje ja się zamknę. Tutaj.
ja już wszystko w tym temacie powiedziałem, a reszta to twoja fantazja. Skończyłem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry