• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sex gadżety dla nowych doznań i dla treningu własnej ochoty 😊

Ciasteczko

Cichy Podglądacz
Witam . Pytanie do Pan i Panów �� Chce poszerzyć doznania erotyczne wraz z partnerem, poszukuje fajnych sex gadżetów . Dodam że nie interesują mnie kajdanki czy pejcze. Od pewnego czasu jestem na pewnych lekach i moje libido oslablo a chciałabym podtrzymać łóżkowe doznania więc potrzebuje czegoś co będzie trenowalo moja ochotę, nakręcalo i dodawalo jeszcze większych wrażeń �� poki co miałam okazję wypróbować tylko pierscien z durexa (używając na lechtaczke podczas sexu bardzo fajne doznanie ) ale baterię szybko padły i długo się nie nacieszylam (a przy próbie wymiany się zepsuł ��) u mnie w ogóle stymulacja lechtaczki zawsze przynosiła największe doznania. co polecacie konkretnie? Myślałam o jakimś wibratorze chociaż mój partner boi się że to zastąpi jego a mnie chodzi o to by popracować nad swoim ciałem i je pobudzić do działania czy też ma dopomoc w osiągnięcia sukcesu �� czy wibrator na prawdę daje wiele doznań? Z chęcią bym wyprobowala �� czekam na propozycje ��
 
A

Anika

Guest
skoro stymulacja łechtaczki to proponuje wibrujące jajko lub motylek
Zdecydowanie. Bardzo szybki orgazm i niesamowite doznania, jeśli dołączyć taką zabawkę w trakcie penetracji. Aczkolwiek trzeba uważać, bo można się uzależnić od tych gadżetów :)
 
A

Anika

Guest
Baśka, no racja że nie zastąpi, ale jak "połączysz" faceta z wibrującym motylkiem / masażerem to masz przyjemność do kwadratu ;)
 

Jaromir

Cichy Podglądacz
Myślę, że to nie gadżety mogą uzależnić ale rodzaj orgazmu przez nie wywołany :D Jeśli chodzi o doznania z pewnością wibratory, którymi nie musisz się penetrować jeśli Twój facet ma jakieś obiekcje z resztą napisałaś, że największą przyjemność masz ze stymulacji łechtaczki i tak bym to za argumentował jemu na Twoim miejscu. Dodajmy, że masaż wibratorem po penisie jest ekstra - obie strony zadowolone. Z drugiej strony jeśli chodzi o zwiększenie ochoty i "nakręcenie" to kulki gejszy będą dobrym wyborem, używanie których będzie niosło również korzyści zdrowotne (brzmi jak reklama) :cool: Swoją drogą super, że wychodzisz z inicjatywą i motywacją do rozwiązania problemu! ;)
 
A

Anika

Guest
Myślę, że to nie gadżety mogą uzależnić ale rodzaj orgazmu przez nie wywołany
Dokładnie o to mi chodziło, tylko poszłam za bardzo na skróty w poprzednim poście ;) Orgazm z użyciem masażera połączony z penetracją, na dodatek "odwlekany w czasie" może bardzo zaskoczyć swoją intensywnością. Niemniej partner nie musi się czuć zagrożony, żaden motylek nie jest w stanie go zastąpić, jedynie sprawi, że ochota na seks będzie większa :)
 

romterek

Cichy Podglądacz
Polecam kupić sobie ten żel
04c.jpg


Wzmacnia doznania poniewaz polepsza ukrwienie narządów intymnych.Tak więc ma się o wiele lepsze odczucia. Dotyczy to zarowno kobiety jak i mężczyzny. Z laską lubimy proóbować nowe zele. Do tej pory najlepszym jaki stosowaliśmy był czerwony durex, jednak ten moim zdaniem ma lepsze działanie. NO i jest wydajniejszy niź durex o ( który nas zawiódł jeśli chodzi o działanie i wydajność).
 

ktosia

Nowicjusz
Myślę, że to nie gadżety mogą uzależnić ale rodzaj orgazmu przez nie wywołany :D Jeśli chodzi o doznania z pewnością wibratory, którymi nie musisz się penetrować jeśli Twój facet ma jakieś obiekcje z resztą napisałaś, że największą przyjemność masz ze stymulacji łechtaczki i tak bym to za argumentował jemu na Twoim miejscu. Dodajmy, że masaż wibratorem po penisie jest ekstra - obie strony zadowolone. Z drugiej strony jeśli chodzi o zwiększenie ochoty i "nakręcenie" to kulki gejszy będą dobrym wyborem, używanie których będzie niosło również korzyści zdrowotne (brzmi jak reklama) :cool: Swoją drogą super, że wychodzisz z inicjatywą i motywacją do rozwiązania problemu! ;)
Dodam od siebie ( a to akurat nie jest reklama ) kulki gejszy mają rożne wagi a to jest dość ważne ;) Są super robią dobrą robotę . Nas kobiety bardzo nakręcają , sama wiem po sobie ( przyjemne z pożytecznym ) :p ;) jak je mamy w sobie to po dłuższej lub krótszej chwili albo seks albo paluszek Drogie kobietki zaczynajcie od małych wag żeby czuć tą przyjemność .... powiesz mi -" ooo co ty piertolisz wcale ich nie czuje.... odp : " poczyjesz .... :*
 

Kemot

Nowicjusz
Dodam od siebie ( a to akurat nie jest reklama ) kulki gejszy mają rożne wagi a to jest dość ważne ;) Są super robią dobrą robotę . Nas kobiety bardzo nakręcają , sama wiem po sobie ( przyjemne z pożytecznym ) :p ;) jak je mamy w sobie to po dłuższej lub krótszej chwili albo seks albo paluszek Drogie kobietki zaczynajcie od małych wag żeby czuć tą przyjemność .... powiesz mi -" ooo co ty piertolisz wcale ich nie czuje.... odp : " poczyjesz .... :*
U nas się nie sprawdziły lub zbyt krótko były uzywane
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
PerwersPiss Sex w maskach p.gaz Fetysze i perwersje 0
A sex elixir Porady seksualne 4
O Sex z moim facetem i jego kuzynka Fetysze i perwersje 26
K Sex z koleżanką Seks 6
Arletka MÓJ VIDEO SEX Opowiadania erotyczne 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry