• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sen, który nie daje mi żyć

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Od jakiego czasu (miesiąc może dwa) zdarza mi się często mieć sny erotyczne z udziałem kobiety w okularach... zawsze cholera w okularach. Wyspać się nie mogę, bo wiem ,,co mnie czeka,,
Kobiety nie dotykałem prawie przez rok, zero kontaktu fizycznego chociażby nawet dotyk ręki. Pierdoły piszę, ale to nie daje mi żyć. Nie żebym za kimś konkretnym tęsknił ale te sny doprowadzają mnie do szału.
Pewnie temat pójdzie do śmietnika ale co tam, musiałem to wydusić z siebie.
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
O tyle dziwne, że podobny motyw Ci się powtarza, ja nie wiem czy tak mam. Nawet jakby to pewnie już zapomniałem to tym śnie. Morze masz jakieś wspomnienia ? Ja lubię po jakimś intrygującym śnie odpalić w necie sennik, wiem że to pierdoła, ale można sobie czasem coś zinterpretować na swój sposób ;)
 
Kobieta

Kalamarapaksaa

Nowicjusz
Sen o seksie jako takim może wskazywać na nową znajomość i intymną relację, którą zapoczątkuje śpiąca osoba. Takie tłumaczenia są adekwatne zwłaszcza, gdy śpiący nie prowadził "bogatego" życia seksualnego, a w tej sferze jego życia panowała nuda, chłód i stagnacja, był osamotniony, brak mu było czułości.


Znaczenie w senniku kobiety lub mężczyzny w okularach
Jest to zapowiedź rychłego poznania bardzo mądrej, inteligentnej osoby, która może bardzo dużo wnieść do życia i odmienić je.

🤔🤔🤔
 
A

artkam

Guest
Saj, wychodzi na to, że poznasz mądrego okularnika, śpiącego obok, który odmieni Twoje życie ;)
 
A

artkam

Guest
Saj, nie bądź taki skromny... rok posuchy to jak się dossiesz i językiem dopadniesz to z tego zostawiania na później to mogą nawet okruchy nie zostać ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Sen żony Seks 1
Ada_L_87 Seks przez sen...? Seks 35
J sen o koleżance Seks 0
J sen Seks 0
J Sen z koleżanką , kolegą Porady seksualne 2

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry