• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seksualna spowiedź - Brutalna prawda - Pamiętnik

A

Anika

Guest
w Maaje z 2017 roku, nadal nie wierzę.
Nie masz pojęcia jak bardzo ranisz moje uczucia :(
W dyskusję i forumową "bitwę" na gównowarte argumenty nie mam zamiaru się wdawać.
Zgadzam się w 93,79%, bo trudno o bardziej gównowarte argumenty niż te, które przytoczyłeś w swoim poprzednim poście. Najważniejsze, że chyba jednak puściła ci ta gumka... I absolutnie nie zamykaj się w sobie, bo nikt tu nie zabrania pisać o czymkolwiek, niewazne czy to seks czy kiszenie ogórków! Ale... ale koniecznie przestań włazić na innych userów tylko dlatego, że cos sobie ubzdurałeś.
 

Tommy

Nowicjusz
Well, jeśli kreator dalej nie wierzy, to mogę sprawdzić Maajkę w jego imieniu. Akurwt też jestem z trójmiasta, więc niedaleko. :D
A jeśli sie przejadę... trudno. Jak Maajka będzie miała małego to i tak pokocham i zaakceptuję. <3
 
A

Anika

Guest
Się pytasz jeszcze?? Myślałam, ze już dawno strugasz ten stołek :/
Żeby nie było zaraz jakiegoś focha - wydziergałam na drutach koszulinę dla się; seksi szlafmyca też juz prawie gotowa. No spadniesz z podłogi Tommy... Albo jak to mawiają górale: fajką gwoździe bedziesz mógł wbijać :cool:
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry