• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks za pieniądze

Mężczyzna

delegacja31

Cichy Podglądacz
Hej. Jak u Was ta sprawa wygląda? Zdarza Wam się płacić za sex? Albo przyjmować pieniądze za takie spotkanie? Ja czasem korzystam z usług kobiet, które spotykają się za kasę. Lubię takie spotkania na samego szybkiego loda :) No i fajnie jest pobawić się jakimś nowym biustem :)
 
Kobieta

Karotka

Cichy Podglądacz
Ja myślałam ale i tak nie miałam jeszcze pierwszego razu ale bałam się że kupujący może być agresywny i będzie chciał robić tylko to co on.
A z innej strony- czy jest do kupienia stosunek z mężczyzną?
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Większość facetów wstydzi się, że korzystało. Według mnie niema się czym chwalić, ale też nie należy się wypierać. Za młodego kilka razy skorzystałem i się zraziłem. Uczucie jakbys odwiedzał komornika/dentystę. Kasuje Cię od razu żebyś czasem nie spierdolił z fotela.

To było dawno. Teraz inaczej do tego podchodzę. Do niczego się nie zmuszam, słucham własnego ciała, jeśli jest ochota to pozwalam się ponieść. Jeśli żadna miła pani niema tego magnesu, to obracam się na pięcie i wychodzę.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Pozwolę się nie zgodzić... można znaleźć kobietę,z którą można wejść w "układ", w którym pieniądz będzie tylko dodatkiem...
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Pozwolę się nie zgodzić... można znaleźć kobietę,z którą można wejść w "układ", w którym pieniądz będzie tylko dodatkiem...
Wiesz, że kiedyś o tym pomyślałem. Chciałem wziąć numer telefonu od dziewczyny, Rumunki. Tak jak ja przyjechała do Niemiec by się dorobić😉

A tak na serio, to po prostu było mi z nią dobrze. Miła, młoda, trochę wstydliwa. Czułem, że to ja kontroluje przebieg wizyty i mogłem się wyluzować. Zapewne z każdą kolejną wizytą było by jeszcze lepiej.

Nie wiem czemu nie wziąłem tego telefon, może pomyślałem, że byłbym jednym z wielu pytających i że to słabe.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Wiesz, że kiedyś o tym pomyślałem. Chciałem wziąć numer telefonu od dziewczyny, Rumunki. Tak jak ja przyjechała do Niemiec by się dorobić😉

A tak na serio, to po prostu było mi z nią dobrze. Miła, młoda, trochę wstydliwa. Czułem, że to ja kontroluje przebieg wizyty i mogłem się wyluzować. Zapewne z każdą kolejną wizytą było by jeszcze lepiej.

Nie wiem czemu nie wziąłem tego telefon, może pomyślałem, że byłbym jednym z wielu pytających i że to słabe.
Cóż życie,najlepsze pomysły przychodzą do fakcie ;)

Żeby jednak pozostać w temacie: na pewno są dziewczyny,które szukają jeleni,ale można trafić również na uczciwe,fajne,atrakcyjne dziewczyny.
Zwłaszcza jak w naszym kraju-raju żyło się gorzej :)
 
Mężczyzna

Chytry3

Nowicjusz
Ja myślałam ale i tak nie miałam jeszcze pierwszego razu ale bałam się że kupujący może być agresywny i będzie chciał robić tylko to co on.
A z innej strony- czy jest do kupienia stosunek z mężczyzną?
Myślę że na początku możesz spróbować poznać potencjalnego klienta. Na luzie, jako zabawa potraktować albo jak fetysz. Generalnie myślę że znaleźć w drugą stronę to też nie będzie wielkiego kłopotu
 
Mężczyzna

elninio1982

Cichy Podglądacz
Ja myślałam ale i tak nie miałam jeszcze pierwszego razu ale bałam się że kupujący może być agresywny i będzie chciał robić tylko to co on.
A z innej strony- czy jest do kupienia stosunek z mężczyzną?
Można
Za kasę da się wszystko :)
Choć ja wolę dla przyjemności ...sex za $ to powiedzmy wprost - prostytucja
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry