• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podnieca mnie seks za pieniądze

Złotousta

Cichy Podglądacz
Cześć.Mam 24 lata jestem typowym rudzielcem,zdominowana przez rodzinę i chłopaka.Mieszkam na wsi więc schemat mojego życia wygląda następująco kościół-praca-dom.Pochodzę z bardzo tradycyjnej rodziny gdzie każde odchylenie od ich normy jest źle postrzegane.Mam chłopaka którego też pomogła znaleźć mi rodzina,człowiek nudny zakochany nie we mnie tylko w rolnictwie.Zainteresowały mnie tutaj tematy związane z cuckold a zwłaszcza z jego lekką odmianą oraz z seksem za pieniądze.Wiem że to dziwne jednak bardzo mnie to kręci,nie ukrywam że chciałabym tego spróbować jednak z kim i gdzie?Podnieca mnie świadomość że ktoś mi za to zapłaci
Co o tym myślicie?
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Ok, mozesz kosic szmalec za seks, miejsca do tego typu akcji sa ogolnodostepne, wiec juz mozesz zaczac szukac swojego szczescia.
Jednak moim zdaniem to zły wybor i odwracanie sie od rzeczywistych problemow, a tych jak wynika z opisu masz w pip:rolleyes:
Cześć.Mam 24 lata jestem typowym rudzielcem,zdominowana przez rodzinę i chłopaka.
24 lata, dorosła kobieta a nie jakas nastoletnia siksa i nie masz swojego zdania?! Dajesz sie ustawiac rodzinie i chłopakowi?! Fatalna wizja przyszlosci...
Mieszkam na wsi więc schemat mojego życia wygląda następująco kościół-praca-dom.
To utarty schemat, dzis juz nieaktualny. Mieszkanie na wsi nie oznacza, ze musisz isc w slady rodziny i sasiadow.
Pochodzę z bardzo tradycyjnej rodziny gdzie każde odchylenie od ich normy jest źle postrzegane.
No i? To niech sobie zle postrzegaja, maja prawo do swojej opinii a ty masz prawo do zycia w sposob jaki tobie odpowiada a nie rodzinie. Nie jestes ich własnoscia ale autonomiczna jednostka (przynajmniej powinnas taka byc w zdrowej relacji rodzina-ja)
Mam chłopaka którego też pomogła znaleźć mi rodzina,człowiek nudny zakochany nie we mnie tylko w rolnictwie.
To juz jest level hard, cofniecie sie o 100 lat kiedy swaci swatali pary i tez nikt nie miał nic do gadania, porazka...:rolleyes: Ciesz sie, ze to nudny człowiek i kocha pole i swinie, bo co by było jakby ci wybrali jakiegos furiata ktory prałby cie w niedziele i czwartki? Wszystko w imie tradycji rodzinnej, wiec nic tylko siedziec cicho i dac sie prac, bo to przeciez wstyd przeciwstawic sie rodzinie...

Takze moim zdaniem powinnas zreformowac swoje zycie w peirwszej kolejnosci i wyjsc z tej katki, a potem to juz hulaj dusza. Bo wyobraz sobie taka sytuacje: płatny seks sie wreszie udało zrealizowac, ale jakims cudem dowiedział sie chłopak i rodzinka i np. wywala cie na bruk. Nagle zostaniesz bez srodkow do zycia, bez dachu nad głowa, bez nikogo do pomocy. I co wtedy?
 

CumOnHerFace

Nowicjusz
Przy seksie za pieniądze mężczyzna używa Twojego ciała aby zrobić SOBIE dobrze. Ty jesteś sprowadzona do roli podrzędnej. Niewiele kobiet potrafiłoby czerpać z tego przyjemność. Chyba że rzeczywiście lubisz zaspokajać mężczyzn i nie myśleć o własnych potrzebach.

Czasem może Ci trafić klient, który będzie chciał Ci dogodzić, ale pewnie nie jest to normą. Na dodatek najczęściej taką potrzebę mają goście niedowartościowani w seksie.

Ja sam mam fetysz walenia konia nad klęczącą kobietą. Lubię jak mi ssie fiuta, lubię klepać penisem po policzkach a potem spuścić się na twarz. Tak wyglądały moje wizyty za pieniądze. Podniecało mnie to że po formalnościach (prysznic) mogłem odrazu rozpinać rozporek, kazać jej uklęknąć a potem łasić się do mojego fiuta, trysnać spermą na twarz, a potem zapiąć rozporek, podziękować i po prostu wyjść. Domyślam się, że niewiele osób ma taki odpał, ale jeśli nie taki, to inny. Tak to mniej więcej wygląda. Innych może kręcić ruchanie od tyłu, od przodu czy na jeźdźca bez sekundy gry wstępnej. Też mnie kiedyś podnieciło jak tylko wszedłem do pokoju i zobaczyłem że diva zdejmuje majtki i za chwilę nadstawia mi dupy do rżnięcia. A klient myśli najczęściej żeby jak najszybciej sobie ulżyć, potem dać do buzi, poprawić i iść do domu.

Myślisz że czułabyś się dobrze w takiej roli?
 

CumOnHerFace

Nowicjusz
Cześć.Mam 24 lata jestem typowym rudzielcem,zdominowana przez rodzinę i chłopaka.Mieszkam na wsi więc schemat mojego życia wygląda następująco kościół-praca-dom.Pochodzę z bardzo tradycyjnej rodziny gdzie każde odchylenie od ich normy jest źle postrzegane.Mam chłopaka którego też pomogła znaleźć mi rodzina,człowiek nudny zakochany nie we mnie tylko w rolnictwie.Zainteresowały mnie tutaj tematy związane z cuckold a zwłaszcza z jego lekką odmianą oraz z seksem za pieniądze.Wiem że to dziwne jednak bardzo mnie to kręci,nie ukrywam że chciałabym tego spróbować jednak z kim i gdzie?Podnieca mnie świadomość że ktoś mi za to zapłaci
Co o tym myślicie?

Mnie podnieca jak kobieta robi laskę za pieniądze. Zapłacę Ci jak dasz mi dojść na twarz ;)
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Jednych podnieca anal, a drugich gdy jest wypłata dziesiątego. A niektórych połączenie tego i tego.

A pytanie było tak głupie że to musi być troling.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry