• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

seks za pieniądze z prostytutką

Mężczyzna

arek13467

Cichy Podglądacz
Witam mam pytanie jestem prawiczkiem mam 20 lat i chciałbym swój pierwszy raz spędzić z prostytutką bardzo się stresuje czy ktoś może mi powiedzieć jak to dokładnie wygląda jak się przygotować co warto wiedzieć przed pierwszym spotkaniem
 
Mężczyzna

Erseusz

Cichy Podglądacz
Witam mam pytanie jestem prawiczkiem mam 20 lat i chciałbym swój pierwszy raz spędzić z prostytutką bardzo się stresuje czy ktoś może mi powiedzieć jak to dokładnie wygląda jak się przygotować co warto wiedzieć przed pierwszym spotkaniem
Powiedz jej o tym. Postara się bardziej. Koniecznie daj tipa i weź numer. Nawet jeśli już nie będziesz korzystać.
Na luzie. Jeśli jesteś gotowy ruchać to stanie się to automatycznie. Postaraj się dogadać na czas, a nie że do spustu.
Pozdrawiam
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Nie chcę umoralniac itd. Ale czy na pewno chcesz pierwszy raz mieć z prostytutką? Masz 20 lat dopiero. Potem przez całe życie będzie to za Tobą łazić, tym bardziej, że raczej pierwszy raz udany nie będzie...

Ale jeśli już się upierasz to polecam forum garsoniera. Recenzowane tam są divy, dzięki czemu możesz wybrać jakąś ze swojej okolicy, z dobrym podejściem. Bo jak pójdziesz na tak zwanego sapera to może się skończyć tak, że to ona Cię "wyrucha" , ale nie w sposób jaki byś chciał. Jak to Twój pierwszy raz to wybierz jakąś, którą polecają jako GFE.

Jak już wybierzesz i się umówisz (ustal warunki PRZED wizytą) ...
Technicznie to zazwyczaj wygląda tak, że wchodzisz, kasa (zazwyczaj nie chcą do ręki), łazienka (higiena to podstawa) i do boju. Jak dobrze wybierzesz to panna powie Ci co i jak i sama coś zaproponuje.

Jakby co to pytaj, z niejednego pieca się chleb jadło.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie chcę umoralniac itd. Ale czy na pewno chcesz pierwszy raz mieć z prostytutką? Masz 20 lat dopiero. Potem przez całe życie będzie to za Tobą łazić, tym bardziej, że raczej pierwszy raz udany nie będzie...
Moralność seksualna to copium.
Już lepiej zapłacić za chwilę intymności z nagą, piękna kobietą aniżeli wydawać (tracić) pieniądze na subskrypcję zdjęć na onlyfans.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Nie wiem jak wygląda i jaki jest autor tematu, ale w wieku 20 lat dość łatwo przespać się z kobietą, która nie będzie mierzyć czasu i oczekiwać zapłaty...
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie wiem jak wygląda i jaki jest autor tematu, ale w wieku 20 lat dość łatwo przespać się z kobietą, która nie będzie mierzyć czasu i oczekiwać zapłaty...
Nie, w wielu 40 lat jest o to zdecydowanie łatwiej.
Młodzi mężczyźni są na niskim poziomie dominacji, brak im zasobów, a co za tym idzie pewności siebie. Nie są dla dziewcząt atrakcyjni seksualnie. Najwięcej samotników jest wśród młodych mężczyzn.
 
Mężczyzna

Przypalove

Seks Praktykant
Nie wiem jak wygląda i jaki jest autor tematu, ale w wieku 20 lat dość łatwo przespać się z kobietą, która nie będzie mierzyć czasu i oczekiwać zapłaty...
Ja w wieku 21-22 lat miałem pierwszy raz z prostytutką. Po 13 latach łatwo powiedzieć, że zrobiłbym inaczej, ale wtedy wcale się to nie wydawało takie hop-siup, więc rozumiem autora tematu.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Nie wiem jak wygląda i jaki jest autor tematu, ale w wieku 20 lat dość łatwo przespać się z kobietą, która nie będzie mierzyć czasu i oczekiwać zapłaty...
Nie chodzi tylko o wygląd autora tematu ale również tzw. styl życia. Jeśli jest osobą zamkniętą w Sobie może mieć problem żeby kogoś poznać.
Nie chcę umoralniac itd. Ale czy na pewno chcesz pierwszy raz mieć z prostytutką? Masz 20 lat dopiero. Potem przez całe życie będzie to za Tobą łazić, tym bardziej, że raczej pierwszy raz udany nie będzie...
Myślę,że do pierwszego razu większą wagę przywiązują kobiety niż mężczyźni. Dla Mnie nie był ważny.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nie chodzi tylko o wygląd autora tematu ale również tzw. styl życia. Jeśli jest osobą zamkniętą w Sobie może mieć problem żeby kogoś poznać.
Młodym mężczyznom jest najciężej o atrakcyjne partnerki seksualne. Szczyt atrakcyjności mężczyzny przypada ok. 35 r. życia, jak już nie jest taki "horny".
Prostytutka to dobra alternatywa dla onlyfans. Sprawdzona w wielu krajach.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Młodym mężczyznom jest najciężej o atrakcyjne partnerki seksualne. Szczyt atrakcyjności mężczyzny przypada ok. 35 r. życia, jak już nie jest taki "horny".
Prostytutka to dobra alternatywa dla onlyfans. Sprawdzona w wielu krajach.
To nic złego,tylko u Nas ten zawód jest stygmatyzowany...
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Niekoniecznie,znam mężczyzn wypowiadających się o kobietach parających się tym zawodem...
Jak ich nie stać, to zazdroszczą innym dobrej zabawy. Wiem, bo wychowałem się w dzielnicy, w której robole gardzili prostytutkami. Chociaż to oni, a nie one żyli w napięciu i niepewności jutra.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Ja w wieku 21-22 lat miałem pierwszy raz z prostytutką. Po 13 latach łatwo powiedzieć, że zrobiłbym inaczej, ale wtedy wcale się to nie wydawało takie hop-siup, więc rozumiem autora tematu.
Najważniejsze to mieć pieniądze na spotkani z pięknem. Nie ma co ukrywać, prostytutki o swoje ciała dbają.
Ja oczywiście byłem do pupy i nie miałem pieniędzy na pierwszy raz z prostytutką. Obniżyłem standardy urody na pierwszy, darmowy raz. Wstydzę się tego. Ma się czego wstydzić.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry