• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks w miejscu publicznym

Tygrys

Cichy Podglądacz
Co myślicie o sexie w miejscu publicznym. Które miejsce publiczne jest naj i gdzie to robiliście? Ja sam mialem przygode autobusowa z moja kobieta bylo cudownie :D choc niemoglismy skonczyc bo na nastepnym przyztanku wsiedli ludzie i siedli jak na zlosc obok nas... ale moze wy macie jakies historie
 

Słonko11

Nowicjusz
No cóż mi się zdarzyło pare razy kochać i pieścić w miejscach publicznych:) i muszę przyznać że to całkiem interesujące!!! Polecam każdemu kiedyś spróbować! Raz zdarzyło mi sie kochać na plaży nocą<ale kobietki pamietajcie nei na piasku bo strasznie zimny i można zapalenia pęcherza dostać a wtedy z miłych pełnych wrażeń, upojnych, gorących, letnich, namiętnych nocy z ukochanym-NICI :lol: > jakis drobny pettink na imprezie, w pubie tez sie zdarzał!!!
Pozdrawiam!
 

Młody18

Biegły Uwodziciel
Hmm pomyślmy :p Mi zdarzyło się na klatce schodowej, w pełnym autokarze na wycieczce :wink: Aż dziw bierze, że nikt nic nie zauważył :oops:
 
  • Like
Reactions: r81

HAJ

Cichy Podglądacz
mi sie czesto zdarza na przystanku autobusowym, kiedy wracamy z pracy ;), tazke w lesie, na dzialce kiedy jest w sumie pelno ludzi i chyba tyle :/
 
  • Like
Reactions: r81

kasiulla

Biegły Uwodziciel
las to dla mnie najcudowniejsze miejsce na sex :)
Jakaś śliczna polana, wokoło pięknie.. To się liczy a nie komary na które tez są sposoby :p
 
  • Like
Reactions: r81

kasiulla

Biegły Uwodziciel
polana ok, ale las też ok!
Jak się kochamy w lesie, to nie leżymy tam dwie godziny.

Gonia, a na spacer do lasu nie chodzisz, bo mogą być kleszcze? Też ci mogą wleźć do tyłka :)

W lesie kochaliśmy się pełno razy i ani razu nie miałam kleszcza. Mój chłopak również.
 

gonia

Erotoman
nie chodze do lasu na spacer jedynie przechodze obok nie widze nic przyjemnogo w chodzeniu wsrod pajakow kleszczy i komarow :) no ale juz nic nie pisze bo znowu bedzie ze jestem czepialska :>
 

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Ja też lubie przyrodę. W lesie jest cool, nie dość że romantycznie to np. ostatnio jeszcze wszystko wokół się bzyka (nie ma to jak wiosna :) ) hehehe
 
  • Like
Reactions: r81

Szarka

Erotoman
chcialabym w jakims klubie na stole bilardowym, od dawna sobie o tym marze, w windzie tez chcialabym ;)

a kochalismy sie na lace, na dzialce i w jaskini :)
 
  • Like
Reactions: r81

Yossarian

Biegły Uwodziciel
Szarka napisał:
chcialabym w jakims klubie na stole bilardowym, od dawna sobie o tym marze, w windzie tez chcialabym ;)

a kochalismy sie na lace, na dzialce i w jaskini :)
--> oj to ciemno musiało być :wink:

Ja bym chciał np. w samolocie kiedyś spróbować, ale najbardziej frapuje mnie seks w kosmosie :)
 

gonia

Erotoman
Yossarian napisał:
Szarka napisał:
chcialabym w jakims klubie na stole bilardowym, od dawna sobie o tym marze, w windzie tez chcialabym ;)

a kochalismy sie na lace, na dzialce i w jaskini :)
--> oj to ciemno musiało być :wink:

Ja bym chciał np. w samolocie kiedyś spróbować, ale najbardziej frapuje mnie seks w kosmosie :)
nie ma atmosfery nie ma sexu, nie ma grawitacji nie ma sexu no chyba ze pominac wszystkie prawa fizyki to moze :> ale pewnie naogladales sie kiedys reklamy jeansow lee :) moze sprobuj doznac wszystkeigo co ziemskie i realne? :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Katrine Seks w miejscu publicznym Fantazje erotyczne 20
N Seks spotkania ŁÓDŹ Seks 0
K Seks w gumce, a preejakulat Porady seksualne 2
N Seks przygody w czasach szkolnych Seks 9
Arletka SEKS NA WYJEŹDZIE Opowiadania erotyczne 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry