• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

seks-przyjaźń - krótka ankieta

Status
Zamknięty.

jasminum321

Cichy Podglądacz
Witam, Nazywam się Ewa Włodarczyk i jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Chciałabym zaprosić udziału w badaniu na temat związków Friends with Benefits (FWB, „przyjaciele na seks/ z bonusem”). Badanie jest adresowane do osób będących aktualnie w takich związkach, przeprowadzane na potrzeby pracy magisterskiej i całkowicie anonimowe, a jego wyniki są poufne i posłużą wyłącznie do celów naukowych. Nie ukrywam że bardzo zależy mi na Waszej pomocy, a każda osoba, która weźmie udział w badaniu jest dla mnie na wagę złota ;) (Jeśli kogoś będą interesowały wyniki, to jak najbardziej po przeanalizowaniu zebranych danych mogę je udostępnić). Zdaję sobie sprawę z tego, że pytania otwarte w pierwszej części badania mogą zniechęcać, ale bardzo zależy mi na Waszych odpowiedziach na nie, bo są źródłem najcenniejszych informacji, których nie dadzą standardowe kwestionariusze. Dlatego proszę o udzielanie odpowiedzi na wszystkie pytania, bo niekompletnych badań nie mogę uwzględnić w pracy i nadają się niestety „do kosza”. Jeżeli to możliwe poproście również swoją „przyjaciółkę”/ „przyjaciela” ze związku Friends with Benefits o wypełnienie badania.

Link do badania:
https/docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dG5vQkpmRkJwSmF4ekxWUERfSjd0bFE6MQ

Z góry ogromnie dziękuję za pomoc
 

Justyna

Podrywacz
Ankieta już wypełniona, kwestionariusz ankiety jest krótki, a pytania są jasno sformułowane, więc zachęcam pozostałych użytkowników naszego forum do jej wypełnienia.
 

Ray Garraty

Nowicjusz
Ankieta wypełniona.

A ja się przyczepię do ostatniego pytania - czy znam kogoś kto był w takim związku - jeśli na poprzednie pytanie odpowiedziałem, że byłem w takim związku tzn, że znam - chociażby siebie i partnerkę. Czyli odp na pytanie numer 3 można było wywnioskować z odp na pytanie numer 2 :)

Ale to tylko ja, tak się tylko czepiam. Powodzenia w badaniu :)
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry