• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks przy członkach rodziny?

Mężczyzna

Mkawa

Cichy Podglądacz
Czy mieliście kiedyś sytuację gdzie uprawialiście seks przy jakims Członu rodziny “po kryjomu”? Ja miałem, leżeliśmy pod kołdrą na łyżeczkę, i nagle weszła mama byłej, a my nie przestawaliśmy. Więcej, akurat w niej dochodziłem jak jak rozmawiała z nami XD ale nic nie zauważyła mega podniecające to bylo <3 A druga sytuacja to w czasie grilla rodzinnego bylo.. wszyscy byli na zewnątrz, a my w kuchni, ona oparta o blat i wypięta, a ja w niej. Potem szybko lodzik i ma grilla ❤️
A jeszcze jedna historia to lodzik przy młodszym bracie dziewczyny, jak do nas przyjechał nocowac
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Szczep

Podrywacz
Czy mieliście kiedyś sytuację gdzie uprawialiście seks przy jakims Członu rodziny “po kryjomu”? Ja miałem, leżeliśmy pod kołdrą na łyżeczkę, i nagle weszła mama byłej, a my nie przestawaliśmy. Więcej, akurat w niej dochodziłem jak jak rozmawiała z nami XD ale nic nie zauważyła mega podniecające to bylo <3 A druga sytuacja to w czasie grilla rodzinnego bylo.. wszyscy byli na zewnątrz, a my w kuchni, ona oparta o blat i wypięta, a ja w niej. Potem szybko lodzik i ma grilla ❤️
A jeszcze jedna historia to lodzik przy młodszym bracie dziewczyny, jak do nas przyjechał nocowac
To opisz tego loda
 
Mężczyzna

firedragon

Seks Praktykant
A bo to raz 😂
Jeden z najbardziej zakręconych numerów to wtedy kiedy wyjechaliśmy sto lat temu pod namiot, my, jej rodzice, brat ze swoją dziewczyną i moja siostra z chłopakiem. Mieliśmy ogromny piętnastoosobowy wojskowy namiot, taki hangar. Zakrywałem jej w trakcie buzię ręką a sam wstrzymywałem oddech pod koniec bo nie chciałem wszystkich obudzić moim sapaniem 😅 ale i tak to nic nie dało bo moja siostra wyskoczyła potem do mnie z wyrzutem, że jak mi nie wstyd, przecież rodzice mojej spali metr dalej, zatem słyszała to i owo. Oni też mogli słyszeć ale nic nam nie powiedzieli 😅
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
Byliśmy na wyjeździe na wieś, mieliśmy wspólny 3 osobowy pokój. Siostra już spała, a my z partnerką w łazience.

Kilka lat później wynajmowałem z siostrą mieszkanie. Do siostry wpadł kolega i koleżanka. Skończyło się na seksie siostry z kolegą, a moim z koleżanką - przy czym byliśmy w osobnych pokojach. Po wszystkim przyjechała pizza i tak minął wieczór 😄
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry