• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks podczas snu

Hajks3

Seks Praktykant
Hej, chodzi mi o to, czy miałyście kiedys że, wasz partner włożył swojego penisa w dupke, cipkę albo buzię podczas snu?
Jeśli tak to jak zareagowaliscie, pozytywnie czy raczej negatywnie? Od razu się obudziłyscie ?
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Jak to byś chciał od razu wpychać swojego kutasa jak kobieta jest niegotowa, w ogóle w szoku, zdezorientowana, wyrwana ze snu.
W ogóle każda osoba wybudzona nagle ze snu jest w totalnym szoku.
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
To zależy od sytuacji. Oczywiście zgadzam się że wybudzenie z głębokiego snu lub wpychanie na siłę kutasa zawsze jest nieprzyjemne. Jednak wiele razy zdarzały mi się takie akcje z pozytywnym obopólnym odbiorem. Raz żona sama się nadziewała na mojego twardego podczas snu kutasa (sen erotyczny i taka erekcja to nic nadzwyczajnego). Innymi razy nie mogąc spać pieściłem delikatnie śpiacą żonę a gdy była tam wilgotna i mięciutka to powoli wpychałem fiuta, takie powolne po-suwanko nie wybudza całkowicie. Rano mówiła "czy mi się zdawało, czy ty w nocy...". Były też sytuacje gdy podczas dobierania zostałem odepchnięty i usłyszałem zimne "ummm... chce spać".
 

Hajks3

Seks Praktykant
Jak to byś chciał od razu wpychać swojego kutasa jak kobieta jest niegotowa, w ogóle w szoku, zdezorientowana, wyrwana ze snu.
W ogóle każda osoba wybudzona nagle ze snu jest w totalnym szoku.
Nie że od razu wpychasz na chama, tylko wiadomo że najpierw się pobawić, paluszek potem dwa i wtedy na przykład
 
Kobieta

GoldenWing

Cichy Podglądacz
To zależy od sytuacji. Oczywiście zgadzam się że wybudzenie z głębokiego snu lub wpychanie na siłę kutasa zawsze jest nieprzyjemne. Jednak wiele razy zdarzały mi się takie akcje z pozytywnym obopólnym odbiorem. Raz żona sama się nadziewała na mojego twardego podczas snu kutasa (sen erotyczny i taka erekcja to nic nadzwyczajnego). Innymi razy nie mogąc spać pieściłem delikatnie śpiacą żonę a gdy była tam wilgotna i mięciutka to powoli wpychałem fiuta, takie powolne po-suwanko nie wybudza całkowicie. Rano mówiła "czy mi się zdawało, czy ty w nocy...". Były też sytuacje gdy podczas dobierania zostałem odepchnięty i usłyszałem zimne "ummm... chce spać".
Miałam tak jak piszesz (jako kobieta) i bardzo dobrze to wspominam :)
 
Kobieta

GoldenWing

Cichy Podglądacz
Ludzie jest różnica gdy podczas snu mężczyzna wkłada penisa i kobieta się budzi ze zdziwieniem a sytuacją gdy (mówię na własnym doświadczeniu) zaraz po zaśnięciu facet głaska cię po cipce budzisz się, czujesz zajebiste podniecenie i sama chcesz kontynuować :) nie mówię i nie ma akceptacji jak facet wchodzi na sucho bez uprzedzenia albo co gorsza wkłada kobiecie podczas snu penisa do ust, to jest chore…
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Ja mojej kiedyś włożyłem do cipki jak spała. Miała głęboki sen. Powoli na początku było, później już szybciej, obudziła się po 10-15 minutach. Zadziwiona, ale podobało jej się. Zabawiałem się również jej stopami nie raz jak spała a nawet miałem pozwolenie aby się na nie spuścić gdy będzie spała, bądź obudzić ją nawet wkładając jej penisa do buzi bądź kładąc na twarz.
 
Mężczyzna

Onaon11

Cichy Podglądacz
Witam ja często tak robie moja zona uwielbia jak się kładzie i ja masuje po ciele czekam wtedy az zaśnie i zabieram sie za jaj muszelkę na początku jet ciężko bo strasznie sucha jest ale wspomagam sie i slinie palce czasami jak sie obudzi jest zła ale jak dobrze jej sie robi to sami mi się wypina żebym wsadził. Bylo też tak ze czekala az zrobię jej dobrze paluszkami i szła spać a ja musiałem zadowolić się sam
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Często zasypiam z palcem w cipce żony z tym że ona zawsze zasypia pierwsza więc ja robię jej palcówkę przez sen .

Zaczynam powoli i się rozpędzam jak się budzi to udaje że śpię i potem od nowa taka zabawa 😀
 

ona79on77

Cichy Podglądacz
To zależy od sytuacji. Oczywiście zgadzam się że wybudzenie z głębokiego snu lub wpychanie na siłę kutasa zawsze jest nieprzyjemne. Jednak wiele razy zdarzały mi się takie akcje z pozytywnym obopólnym odbiorem. Raz żona sama się nadziewała na mojego twardego podczas snu kutasa (sen erotyczny i taka erekcja to nic nadzwyczajnego). Innymi razy nie mogąc spać pieściłem delikatnie śpiacą żonę a gdy była tam wilgotna i mięciutka to powoli wpychałem fiuta, takie powolne po-suwanko nie wybudza całkowicie. Rano mówiła "czy mi się zdawało, czy ty w nocy...". Były też sytuacje gdy podczas dobierania zostałem odepchnięty i usłyszałem zimne "ummm... chce spać".
Czasem tak mamy. Żona śpi a ja delikatnie pieszczę jej cipkę (śpi zawsze naga) i jesli mokra tak jak piszesz to wchodzę w nią np z boku. I rano nic nie wie hihi.
 
  • Like
Reactions: J23
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Trochę pogłaskać i można zaczynać. Wystarczy że się trochę zwilży. Żona zazwyczaj jak się już budzi to jest raczej zadowolona więc raz na jakiś czas jak jestem wyposzczony to robię jej taką niespodziankę. W skrócie jak ktoś lubi to why not
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Keny łest Seks podczas choroby Seks 3
P Seks podczas okresu Seks 46
N Seks spotkania ŁÓDŹ Seks 0
K Seks w gumce, a preejakulat Porady seksualne 2
N Seks przygody w czasach szkolnych Seks 9

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry