• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks po 40- panowie jak to u Was jest? Jak często możecie? Czy libido Wam spadło?

Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Teraz uwaga :) rzucam bombę... podczas wzwodu, w ciałach jamistych zachodzi reakcja chemiczna w której wytwarza się azot. To odpowiada, że penis nie jest aldente ;) nooo i teraz panowie, wystarczy garść pistacji codziennie, a wzwód będzie taki jak wtedy kiedy mieliście 15 lat :)
Generalnie na te sprawy ponoć dobre są orzechy.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Nie wiem jak będzie po 40-tce, ale obecnie mam 38 i jest naprawdę dobrze. Może nawet lepiej, bo nie zdarzają mi się problemy ze wzwodem, co miało od czasu do czasu miejsce w wieku młodzieńczym, pewnie na skutek małego doświadczenia i stresu.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
W starym dziele średniowiecznym utarty, suszony dzi eciol, ale zielony. Włoskie orzechy ponadto wpływaja na pracę fałd mózgowych.
 
Mężczyzna

Lukasz_88

Seks Praktykant
Teraz uwaga :) rzucam bombę... podczas wzwodu, w ciałach jamistych zachodzi reakcja chemiczna w której wytwarza się azot. To odpowiada, że penis nie jest aldente ;) nooo i teraz panowie, wystarczy garść pistacji codziennie, a wzwód będzie taki jak wtedy kiedy mieliście 15 lat :)
Zawsze wiedziałem by jeść pistacje :p
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Panowie nie ukrywajmy, o ile ktoś się dobrze prowadzi tzn. normalna dieta, w miarę regularny ruch brak używek to wszytsko powinno bujać długo, długo po 40, 50 a i pewnie 60 (pomijając problemy natury medycznej). W mojej opini dużo więcej zależy od tego co dzieje się w głowie. Sam po sobię widzę jak teraz odbieram cielesnośc swojej Ż i jest to dużo bardziej dojrzałe podejście. Odpowiedni poziom psychicznego nakręcenia działa cuda. Niestety, to co z wiekeim zabija libido to stres i przemęczenie :confused:.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Nie po 40 libido nie spadło. Chęci na pewno nie mniej niż 10 lat temu. Seksu jest mniej, ale to czas i zmęczenie wieczorem. Jedyne co szybciej opada to wzwód, już nie stoi tak non stop jak 10 lat temu. I tez już od około 5 lat albo więcej opada po wytrysku w kobiecie. Przed 30 to po jednym dojściu mogłem bez utraty wzwodu po kilku minutach nacierać dalej. Teraz już nie.

Myślę, że muszę bardziej zadbać o dietę i więcej sportu.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
anaerto Miesiączka I seks Seks 15
anaerto Seks w ciąży Seks 4
P Seks żony ze starszym panem Fantazje erotyczne 1
P Moja kobieta nie ma ochoty na seks Porady seksualne 17
V seks na plaży w Chorwacji Seks 4

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry