• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Seks grupowy - macie jakieś doświadczenia?

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Panowie, cuckold jest klimatem, ze którego nie ma możliwości wyjścia, bez uszczerbku na zdrowiu.
Mowie, to śmiertelnie poważnie.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Z tego wychodzi ze zrujnowana psychika.
Jesli chcesz sprobowac to najpierw zainteresuj się bdsm. Twardym bdsm.
 
Mężczyzna

mindaugas

Cichy Podglądacz
Póki co w tym kraju można robić to na co ma się ochotę, lubię dominować, klapsy, podduszenie, itp. twarde bdsm 😒
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie chodzi o to co jest dozwolone, a co nie jest. Chodzi o skutki uboczne tego lub innego zachowania.
Dziwnym jest, ze masz pojecie o bdsm, a nie wiesz o tym.
 
T

thylaris

Guest
Wszystko zależy od Was czy zdobędziecie się na odwagę za pierwszym razem może być trochę krępujące ale każde kolejne spotkanie to tylko rozkosz ;)
Mimo iż mam dużo kompleksów seks grupowy jest dla mnie jak i mojego partnera czymś wyjątkowym spełniamy fantazję a co najlepsze nigdy nie jest tak samo
Dokładnie pierwszy raz jest trochę jak by to powiedzieć krępujący później jest mega przyjemnie polecam
 
Mężczyzna

dziwak35

Cichy Podglądacz
odnośnie tematu cuckold właśnie może na początek zacząć od małych kroczków żeby oswoić żonę z tą sytuacja. My na razie jesteśmy właśnie na tym etapie. urozmaicamy seks akcesoriami z sex shopu typu : dildo, mamy też męską lalkę z penisem dmuchaną, kajdanki, ja biorę przed seksem tabletki prosent 600 żeby mieć kilka wytrysków to mnie bardzo pobudza gdy widzę żonę ubrudzona nasieniem jakby ktoś inny doszedł wcześniej na nią i kilka innych zabaw. Pomagaja tez filmy erotyczne pokazujace takie układy. Jak zobaczycie że takie zabawy wam sie podobaja możecie spróbować z kimś trzecim.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry