• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Saunowanie, dotykanie

Mężczyzna

Agar

Cichy Podglądacz
Kwestia podejścia. Wychodzę z założenia, że w necie jest tyle nagości, że moje ciało nie będzie robić na ludziach wrażenia, a ja nie będę się pocić pod ręcznikiem.Przeciez jak facet chce sobie pooglądac to wystarczy, że wejdzie na różne stronki i już może się gapić.
Sauny w suntago zaskakują otwartością. Na przykład jedna ze ścian największej suchej sauny jest przeszklona od strony sauny skąd widać osoby, które całkiem nago schładzają się pod wodą. Ławki są wręcz tak ustawione jak widownia aby oglądać schładzających się między saunami.
Oczywiście zero strojów. Bardzo fajne są łaźnie skonstruowane tak jakby było kilka mniejszych pokoików na ok 5 osób
 
Kobieta

martimar

Cichy Podglądacz
Sauny w suntago zaskakują otwartością. Na przykład jedna ze ścian największej suchej sauny jest przeszklona od strony sauny skąd widać osoby, które całkiem nago schładzają się pod wodą. Ławki są wręcz tak ustawione jak widownia aby oglądać schładzających się między saunami.
Oczywiście zero strojów. Bardzo fajne są łaźnie skonstruowane tak jakby było kilka mniejszych pokoików na ok 5 osób
I ten prysznic Calla na środku też super 🥰 wczoraj byłam na innych saunach to towarzystwo dziwnie patrzyło jak nago leżałam w saunie, a panowie w parowej zakrywają przyrodzenie jak w rzutach karnych 🙈 przecież przez tą parę i tak nic nie widać 😆
 
Mężczyzna

Nurek

Nowicjusz
U nas w Polsce społeczeństwo nie jest przygotowane do nagości i ono w 80% się wstydzi. Widać to po saunach że mało osób jest naga bez okrycia, a ośrodki nie pomagają prawidłowo saunowac poprzez głupie regulaminy i kazanie się zakrywać itp.
 
Mężczyzna

Ayreen

Nowicjusz
Ja mam problem taki, że np jak inny są ubrani czy wręcz wyowijani, to czuję się trochę nieswojo będąc nago, no ale trzeba wychodzić ze swojej strefy komfortu czy coś.
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
I ten prysznic Calla na środku też super 🥰 wczoraj byłam na innych saunach to towarzystwo dziwnie patrzyło jak nago leżałam w saunie, a panowie w parowej zakrywają przyrodzenie jak w rzutach karnych 🙈 przecież przez tą parę i tak nic nie widać 😆
Może zrobiło im się sztywno i nie ogarnęli sytuacji 😅. Fakt, że Suntago oferuje dość duży wybór saun, a dla wprawionych saunowiczów raczej nie zwraca się uwagi na tą nagość, bo jest ona czymś normalnym. Panowie może po prostu przyszli zobaczyć jak wygląda strefa saun Suntago, a nie byli wprawieni w saunowanie.
 
Mężczyzna

Ciekawy doświadczeń

Nowicjusz
Ja też nigdy nie byłem w prawdziwej saunie, jak idziemy na basen i sauny to i tak każdy jest ubrany. I sauna to jest chwilą odpoczynku między pływaniem a jacuzzi
 
Mężczyzna

Ayreen

Nowicjusz
I ten prysznic Calla na środku też super 🥰 wczoraj byłam na innych saunach to towarzystwo dziwnie patrzyło jak nago leżałam w saunie, a panowie w parowej zakrywają przyrodzenie jak w rzutach karnych 🙈 przecież przez tą parę i tak nic nie widać 😆
No akurat sądząc po fotach, to mieli na co patrzeć też XD
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry