• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rozwódki

Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
To ja się zapytam inaczej... Też mnie to ciekawi. Czy kobiety kręcą żonaci mężczyźni? Uwieść żonatego....
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
To ja się zapytam inaczej... Też mnie to ciekawi. Czy kobiety kręcą żonaci mężczyźni? Uwieść żonatego....
Samce w większości są łatwe, bez względu na stan cywilny. Zapewne są takie, które jara uwiedzenie zaobrączkowanego.

Jak to mówią, kobieta się szybciej zainteresuje facetem mieszkającym z żoną, niż mieszkającym z matką:)
No lies detected 🤷🏻‍♀️😏
 
Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
Jakby się zastanowić, to największą część rozwodów, poprzedza brak seksu, to podobnie jak spotkasz mężatkę, która jest znudzona codziennością, rutyną, często też brakiem seksu lub emocji przy seksie.. No i jak, taka pani, zdecyduje się uwolnić od codzienności, to wychodzi z niej wszystko co najpiękniejsze w seksie. Dzikość.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Łamiące info:
Nie trzeba być w małżeństwie ani po rozwodzie, żeby mieć eksy 🫣
Dla Mnie eks to tylko po rozwodzie, innych nie uznaję ;)

Jakby się zastanowić, to największą część rozwodów, poprzedza brak seksu, to podobnie jak spotkasz mężatkę, która jest znudzona codziennością, rutyną, często też brakiem seksu lub emocji przy seksie.. No i jak, taka pani, zdecyduje się uwolnić od codzienności, to wychodzi z niej wszystko co najpiękniejsze w seksie. Dzikość.
Zapewne brak seksu w małżeństwie to tylko jedna z przyczyn rozwodu. Do tego dochodzą kwestie emocjonalne, charakterologiczne itp.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry