• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Roznica wieku

Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Dla mnie twoja wypowiedź jest nudna i nic nie wnosi do dyskusji.
Powtórzę się, romanse są dla desperatów, dla których zdrowy związek jest nieosiągalny, m.in. z uwagi na to, że ludzie nie przedstawiają sobą żadnych wartości i nie potrafią kochać. Wystarczy spojrzeć na portale erotyczne, pełne w 99% żonatych facetów, mężatek, swingersów, prawiczków, samotnych brzydali, alkoholików, rozwodników i tych w różnego rodzaju chorych relacjach. Wszyscy oni szukają niezobowiązującego seksu na boku, bo tylko po to żyją takie jałowe jednostki.
Okay rozumiem czyli stawiasz osoby, które nie potrafią się zakochać na miejscu "tych gorszych" bo tak wygląda to w Twoim "przemyśleniu".
Mówimy o chorych relacjach to będziemy ciągnąć za słówka oki, jak już mamy "żontaych facetów" to też "mężate kobiety".
Wpisujesz prawiczków, a dziewic już nie no tak bo mężczyźni nie mogą się przejechać relacji damsko-męskiej i zamknąć się w sobie. Poza tym kto słyszał o 40letniej dziewicy, chyna tylko w zakonie. Za to film 40letni prawiczek już mamy. :)
Rozwodnicy i chora relacja? Prosty przykład ktoś może tkiwić w tragicznym związku przez 20lat i po rozwodzie chce zaznać w końcu młodzieńczego życia, ktoś kto cierpiał może w końcu zaznać chociaż trochę hedonistycznego życia.
Swingersów pomijam bo to tak jakbyś napisała, że "a dlaczego jak jeżdżę Volkswagenem to inni jeżdżą Land Roverem"
Po co podpinasz wszystko pod jeden slogan "romanse są dla desperatów" przez taki tok myślenia nic dziwnego, że jesteś już w późnym wieku i niecmasz nikogo Ci bliskiego. Alkoholicy raczej nie myślą o romansowaniu chyba, że masz na myśli 40letniego chłopa z 20stu kilkuletnią whisky, albo kobietę w tym samym wieku upijającą się nastoletnim winem.
Kategoryzowanie ludzi na brzydkich oraz pięknych, ha jakie ty masz zdrowe podejście do selekcjonowania ludzi co ma jedno do drugiego... lecz łatwiej to napiszę osoba "brzydka" znajdzie prędzej prawdziwą miłość niż piękna bo na pewno wygląd fizyczny to nie będzie to coś czym zauroczy drugą osobę.
Dobrze, powoli przejdę do meritum wypowiedzi, romans to nie seks tylko z drugą osobą- to co masz na myśli to nie romasnowanie tylko zaspakajanie zwierzęcych potrzeb. W żadnym wypadku nie podpiąłbym tego pod romans, który zawiera elementy miłosne i niekoniecznie jest szczęśliwy. Wiele osób tak naprawdę cierpi zwykle wtedy muszą przemyśleć swoje życie i zedecydować jaką ścieżkę w życiu obrać czasami bardzo trudną bo muszą podjąć decyzje czasami bezpowrotnie.
A ty 'królowo' masz po prostu w głowie to i piszesz o tym, że ludzie próbują się spotkać na seksik bez zobowiązań, którzy chcą tylko się zapsokoić i nic dalej z tym nie robić więc kto z kim to robi to nie ma sensu nawet myślenia. Problem jest taki, że podpinasz portale erotyczne(tak wiem, że wymieniłaś tam te swoje typy ludzi, które opisałem) za bardzo pod życie realne bo naprawdę jest zbyt mały odsetek ludzi co wchodzi na te strony. Te forum nie jest odwiedzane pewnie przez więcej niż 1000osób tygodniowo udziela się tutaj średnio dziennie grono 30/40 osób o różnych poglądach itd.. Tak wiem są większe strony, ale wciąż to jest odestek ludzi, boty oraz w większości "spotkania sponsorowane" bo teraz już nikt nie pisze "dawanie dupy za kasę"
I czy tam są osoby wyżej wymienione- tak są, a czy równa się to z czystym romansem raczej nie bo raczej chodzenie na dziwki to romasowanie. XD
Narczi, nie wiem czy składnie napisałem, przedstawiam trochę swój oraz logiczny punkt widzenia.
Reasumując droga Pani od papieru toaletowego raczej jesteś po 40dziestce a zadajesz pytania jak nieogarnięta 15latka jak boisz się, że Ciebie zostawi to niech kupuje Ci prezenty przynajmniej status materialny sobie polepszysz. :)
 
Mężczyzna

Miglanc76

Cichy Podglądacz
Po pierwsze, brak przecinków tak razi, że aż oślepia. Nie wiem skąd to się wzięło, że faceci nie potrafią używać znaków interpunkcyjnych. Chyba dlatego, że są statystystycznie gorzej wykształceni.
Po drugie, jak czytam, że spotkaliście się na przypadkowy seks z neta, to już wszystko jest jasne. Nikt normalny tak nie robi. Jak się można umówić z nie wiadomo kim, bez wiedzy jak wygląda naprawdę, jak pachnie, jak się ubiera, jak wysławia, jak zachowuje, czy jest jakimś zboczeńcem, patolem, chamem, na coś tak intymnego jak seks. Dla mnie to nie do pomyślenia. I jeszcze budować na takich chorych fundamentach relację. Ale wiem, że dla większosci ludzi to żaden problem.
Po trzecie, może po czasie, doszła do wniosku, że nie spełniasz jej wymagań, że jej się znudziłeś, że znalazła kogoś lepszego, w swoim wieku ustawionego w życiu, miała dość smarkacza, może masz nieciekawy charakter.
Po czwarte patrząc na sposób, w jaki się wypowiadasz, ja bym z tobą nawet na kawę nie poszła, a co dopiero do łóżka.
Po piąte, bez urazy.
Grubo, ale prawda w tym co piszesz jest. Pozdrawiam
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Po pierwsze, brak przecinków tak razi, że aż oślepia. Nie wiem skąd to się wzięło, że faceci nie potrafią używać znaków interpunkcyjnych. Chyba dlatego, że są statystystycznie gorzej wykształceni.
Po drugie, jak czytam, że spotkaliście się na przypadkowy seks z neta, to już wszystko jest jasne. Nikt normalny tak nie robi. Jak się można umówić z nie wiadomo kim, bez wiedzy jak wygląda naprawdę, jak pachnie, jak się ubiera, jak wysławia, jak zachowuje, czy jest jakimś zboczeńcem, patolem, chamem, na coś tak intymnego jak seks. Dla mnie to nie do pomyślenia. I jeszcze budować na takich chorych fundamentach relację. Ale wiem, że dla większosci ludzi to żaden problem.
Po trzecie, może po czasie, doszła do wniosku, że nie spełniasz jej wymagań, że jej się znudziłeś, że znalazła kogoś lepszego, w swoim wieku ustawionego w życiu, miała dość smarkacza, może masz nieciekawy charakter.
Po czwarte patrząc na sposób, w jaki się wypowiadasz, ja bym z tobą nawet na kawę nie poszła, a co dopiero do łóżka.
Po piąte, bez urazy.
Z interpunkcją to przegięcie z Twojej strony, ale reszta ok...:)
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Ten fenomen zainteresowaniem starszymi kobietami był dla mnie zawsze może nie dziwny, co nie umiem tego zrozumieć😄 nikogo nie chcę urazić, poprostu ciężko mi to zrozumieć. Mam w rodzinie ciotkę, która jak była w okolicach 45 lat, interesowali się nią dwaj 35-latkowie. Przynajmniej jeden oświadczał się już. Jak była po 50, to się chciał zakręcić 35-latek, ale mam wrażenie, że odrazu go sprowadziła na ziemię, bo nawet się nie spotykali😂 jeszcze seks potrafię zrozumieć, nowe przygody, ciekawość, doświadczenie starszej o te kilka lat kobiety. Ale stały związek? Nie mówię, że kobiety po 50 zaczynają siedzieć w domu i szydełkować, ale takich które są otwarte na jakieś szaleństwa, jest napewno mało. To są raczej kobiety po długich związkach, z dziećmi i osobiście myślę, że boją się, że taki młodszy facet zmieni zdanie za parę lat. No bo jak on dotrze do 50 to ona będzie miała 70… w kwestii seksu… nie wiem, zapytajcie mnie za 40 lat czy będę miała ochotę🤣 pomijając już dojrzałość takiego młodszego mężczyzny, reakcje otoczenia… zawsze będą musieli być na tyle silni, żeby ten związek przetrwał. I niby łatwo powiedzieć: „miej wyrąbane na to co ludzie myślą”, ale łatwiej powiedzieć, trudniej wykonać…
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Ten fenomen zainteresowaniem starszymi kobietami był dla mnie zawsze może nie dziwny, co nie umiem tego zrozumieć😄 nikogo nie chcę urazić, poprostu ciężko mi to zrozumieć. Mam w rodzinie ciotkę, która jak była w okolicach 45 lat, interesowali się nią dwaj 35-latkowie. Przynajmniej jeden oświadczał się już. Jak była po 50, to się chciał zakręcić 35-latek, ale mam wrażenie, że odrazu go sprowadziła na ziemię, bo nawet się nie spotykali😂 jeszcze seks potrafię zrozumieć, nowe przygody, ciekawość, doświadczenie starszej o te kilka lat kobiety. Ale stały związek? Nie mówię, że kobiety po 50 zaczynają siedzieć w domu i szydełkować, ale takich które są otwarte na jakieś szaleństwa, jest napewno mało. To są raczej kobiety po długich związkach, z dziećmi i osobiście myślę, że boją się, że taki młodszy facet zmieni zdanie za parę lat. No bo jak on dotrze do 50 to ona będzie miała 70… w kwestii seksu… nie wiem, zapytajcie mnie za 40 lat czy będę miała ochotę🤣 pomijając już dojrzałość takiego młodszego mężczyzny, reakcje otoczenia… zawsze będą musieli być na tyle silni, żeby ten związek przetrwał. I niby łatwo powiedzieć: „miej wyrąbane na to co ludzie myślą”, ale łatwiej powiedzieć, trudniej wykonać…
Nie będę cie pytał....będziesz miała😜
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Ten fenomen zainteresowaniem starszymi kobietami był dla mnie zawsze może nie dziwny, co nie umiem tego zrozumieć😄 nikogo nie chcę urazić, poprostu ciężko mi to zrozumieć. Mam w rodzinie ciotkę, która jak była w okolicach 45 lat, interesowali się nią dwaj 35-latkowie. Przynajmniej jeden oświadczał się już. Jak była po 50, to się chciał zakręcić 35-latek, ale mam wrażenie, że odrazu go sprowadziła na ziemię, bo nawet się nie spotykali😂 jeszcze seks potrafię zrozumieć, nowe przygody, ciekawość, doświadczenie starszej o te kilka lat kobiety. Ale stały związek? Nie mówię, że kobiety po 50 zaczynają siedzieć w domu i szydełkować, ale takich które są otwarte na jakieś szaleństwa, jest napewno mało. To są raczej kobiety po długich związkach, z dziećmi i osobiście myślę, że boją się, że taki młodszy facet zmieni zdanie za parę lat. No bo jak on dotrze do 50 to ona będzie miała 70… w kwestii seksu… nie wiem, zapytajcie mnie za 40 lat czy będę miała ochotę🤣 pomijając już dojrzałość takiego młodszego mężczyzny, reakcje otoczenia… zawsze będą musieli być na tyle silni, żeby ten związek przetrwał. I niby łatwo powiedzieć: „miej wyrąbane na to co ludzie myślą”, ale łatwiej powiedzieć, trudniej wykonać…
Nie będę cie pytał....będziesz miała😜
Jak w tym kawale w którym kobieta wstydzi się 5 razy w życiu:
-pierwszy raz, kiedy w ogóle pierwszy raz
-drugi raz, kiedy ze swoim mężem pierwszy raz
-trzeci raz, kiedy zdradza swojego męża pierwszy raz
-czwarty raz, kiedy pierwszy raz bierze pieniądze
-piąty raz, kiedy pierwszy raz musi zapłacić
A mężczyźni wstydzą się dwa razy:
-pierwszy raz, kiedy nie mogą drugi raz
-drugi raz, kiedy nie mogą pierwszy raz

Queen nie wiem może jesteś upośledzona, ale kiedyś może i nawet teraz były formy pisania listów do żołnierzy czy innych ludzi i przez same listy potrafili się poznać i zauroczyć w sobie. Prezydent Francji ma 20lat starszą partnerkę, głupie przysłowia nie wzięły się znikąd.
Przywalanie się do czyjejś interpunkcji jest z miejsca upadkiem twoich wszystkich argumentów bo nie każdy musi zwracać na nie uwagę lub być nauczony je wszędzie stawiać. Udajesz inteligentną, mądrą i oczytaną super, zajebiście. Mógłbym teraz rozpętać piekło i kłócić się, stracić w oczach wielu osób bo wysunąbym takie arugmenty, że poszedłbym do banicji, ale nie zrobię tego. Jedyne co mogę powiedzieć jak już argumentujesz, że kobiety są bardziej wykszatałcone to może powiedz mi czemu statystycznie było przez was więcej wojen na świecie jak byłyście u władzy niż mężczyźni? Czemu jest więcej prezesów, premierów, dyrektorów, szefów dużych korporacji, artystów, kucharzy, aktorów, stwórców, wizjonerów oraz innych osób płci męskiej na czele? Czekam tylko na dzień, aż zobaczę 2tysiące kobiet naprawiających ogromny statek transportowy, żeby następne 10tysięcy kobiet mogło zbudować drogę prowadzącą ze stolicy nad morze żebyś mogła pojechać samochodem nad którym w fabryce pracowało 5tysięcy osób, który jest napędzany np. ON, który został wydobyty z podziemii przez kolejne 1/2tysiące kobiet i przetransportowany. Jesteś strasznie ograniczona umysłowo i raczej nie widzisz świata dalej niż zasięg twoich tipsów na pazkach, o których mówisz przynajmniej 2dni każdego miesiąca swoim znajomym.
Po piąte bez urazy. :)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Jak w tym kawale w którym kobieta wstydzi się 5 razy w życiu:
-pierwszy raz, kiedy w ogóle pierwszy raz
-drugi raz, kiedy ze swoim mężem pierwszy raz
-trzeci raz, kiedy zdradza swojego męża pierwszy raz
-czwarty raz, kiedy pierwszy raz bierze pieniądze
-piąty raz, kiedy pierwszy raz musi zapłacić
A mężczyźni wstydzą się dwa razy:
-pierwszy raz, kiedy nie mogą drugi raz
-drugi raz, kiedy nie mogą pierwszy raz

Queen nie wiem może jesteś upośledzona, ale kiedyś może i nawet teraz były formy pisania listów do żołnierzy czy innych ludzi i przez same listy potrafili się poznać i zauroczyć w sobie. Prezydent Francji ma 20lat starszą partnerkę, głupie przysłowia nie wzięły się znikąd.
Przywalanie się do czyjejś interpunkcji jest z miejsca upadkiem twoich wszystkich argumentów bo nie każdy musi zwracać na nie uwagę lub być nauczony je wszędzie stawiać. Udajesz inteligentną, mądrą i oczytaną super, zajebiście. Mógłbym teraz rozpętać piekło i kłócić się, stracić w oczach wielu osób bo wysunąbym takie arugmenty, że poszedłbym do banicji, ale nie zrobię tego. Jedyne co mogę powiedzieć jak już argumentujesz, że kobiety są bardziej wykszatałcone to może powiedz mi czemu statystycznie było przez was więcej wojen na świecie jak byłyście u władzy niż mężczyźni? Czemu jest więcej prezesów, premierów, dyrektorów, szefów dużych korporacji, artystów, kucharzy, aktorów, stwórców, wizjonerów oraz innych osób płci męskiej na czele? Czekam tylko na dzień, aż zobaczę 2tysiące kobiet naprawiających ogromny statek transportowy, żeby następne 10tysięcy kobiet mogło zbudować drogę prowadzącą ze stolicy nad morze żebyś mogła pojechać samochodem nad którym w fabryce pracowało 5tysięcy osób, który jest napędzany np. ON, który został wydobyty z podziemii przez kolejne 1/2tysiące kobiet i przetransportowany. Jesteś strasznie ograniczona umysłowo i raczej nie widzisz świata dalej niż zasięg twoich tipsów na pazkach, o których mówisz przynajmniej 2dni każdego miesiąca swoim znajomym.
Po piąte bez urazy. :)
Cytowany moj post nie bardzo pasuje bo miał charater osobisty a nie "ogolnospołeczny", tak,że akurat tu "kulą w płot" :)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Sry, może i szkoda, ale nie będę pozwalał i patrzył na plucie w twarz komuś kto się wypowiedział i został zbesztany za to, że podzielił się sobą i swoimi przeżyciami.
Tak jest należy stawac w obronie człowieka wzgardzonego. Jeżeli pozwalasz gardzic kims, jutro beda gardzic toba - moje własne :)
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Jak w tym kawale w którym kobieta wstydzi się 5 razy w życiu:
-pierwszy raz, kiedy w ogóle pierwszy raz
-drugi raz, kiedy ze swoim mężem pierwszy raz
-trzeci raz, kiedy zdradza swojego męża pierwszy raz
-czwarty raz, kiedy pierwszy raz bierze pieniądze
-piąty raz, kiedy pierwszy raz musi zapłacić
A mężczyźni wstydzą się dwa razy:
-pierwszy raz, kiedy nie mogą drugi raz
-drugi raz, kiedy nie mogą pierwszy raz

Queen nie wiem może jesteś upośledzona, ale kiedyś może i nawet teraz były formy pisania listów do żołnierzy czy innych ludzi i przez same listy potrafili się poznać i zauroczyć w sobie. Prezydent Francji ma 20lat starszą partnerkę, głupie przysłowia nie wzięły się znikąd.
Przywalanie się do czyjejś interpunkcji jest z miejsca upadkiem twoich wszystkich argumentów bo nie każdy musi zwracać na nie uwagę lub być nauczony je wszędzie stawiać. Udajesz inteligentną, mądrą i oczytaną super, zajebiście. Mógłbym teraz rozpętać piekło i kłócić się, stracić w oczach wielu osób bo wysunąbym takie arugmenty, że poszedłbym do banicji, ale nie zrobię tego. Jedyne co mogę powiedzieć jak już argumentujesz, że kobiety są bardziej wykszatałcone to może powiedz mi czemu statystycznie było przez was więcej wojen na świecie jak byłyście u władzy niż mężczyźni? Czemu jest więcej prezesów, premierów, dyrektorów, szefów dużych korporacji, artystów, kucharzy, aktorów, stwórców, wizjonerów oraz innych osób płci męskiej na czele? Czekam tylko na dzień, aż zobaczę 2tysiące kobiet naprawiających ogromny statek transportowy, żeby następne 10tysięcy kobiet mogło zbudować drogę prowadzącą ze stolicy nad morze żebyś mogła pojechać samochodem nad którym w fabryce pracowało 5tysięcy osób, który jest napędzany np. ON, który został wydobyty z podziemii przez kolejne 1/2tysiące kobiet i przetransportowany. Jesteś strasznie ograniczona umysłowo i raczej nie widzisz świata dalej niż zasięg twoich tipsów na pazkach, o których mówisz przynajmniej 2dni każdego miesiąca swoim znajomym.
Po piąte bez urazy. :)
Chyba Cię pogięło! W życiu nie zapłacę za seks😜 nie czytałeś, że starsze kobiety mają popyt? 😂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry