• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rozmowy damsko męskie

Mężczyzna

Wielorybnik

Cichy Podglądacz
Hej,
Zwracam się z prośbą do zacnych forumowiczek :) Chciałbym nawiązać kontakt mailowy, za chwilę opowiem co, jak i dlaczego.

Prywatnie jestem młodym mężczyzną o formalnym, lecz miło brzmiącym imieniu. Niestety nie wszystko co mogę sobie przypisać jest równie dobrze do mnie dopasowane.
Otóż, szukam dziewczyny/kobiety do rozmowy. Uważam, że płeć przeciwna da mi nową perspektywę oraz lepiej mnie zrozumie. Ogólnie mam sporo cech typowo damskich(piszę to z pełnym szacunkiem, to piękne cechy) lecz w wielu miejscach jestem uważny po prostu za pizdę. Więc logiczne było dla mnie poproszenie o pomoc kobietę.
Kontakt mailowy ma na celu zapewnienie anonimowości obu stronom. Po za tym dalej pozostaje w formie listu. Zawiera to pewną powagę, możliwość pełnego wypowiedzenia się i nie zmusza do natychmiastowego odpowiedzenia. Każdy z nas ma swoje życie, czas który może na to poświęcić i chcę to uszanować.
O czym chcę rozmawiać? Miejsce w którym to piszę nie jest przypadkowe, bo to również byłoby tematem. Jednak interesują mnie również pogawędki o innych rzeczach. Ogólnie o życiu, przemyśleniach, problemach i sukcesach. Nie mam zamiaru wylewać oceanu mórz moich smutków, szukam nieskrępowanej rozmowy. Opowiadaniu o życiu z lekką nutą pieprzu od czasu do czasu ;) Czuję, że teraz tego potrzebuję.
Dlaczego nie odezwę się do kogoś bliskiego? Otóż moja przyjaciółka jest permanentnie niedysponowana, a w kręgach rodzinnych nie rozmawiamy o wszystkim swobodnie.
Jeżeli któraś z Pań byłaby zainteresowana, będzie mi bardzo miło podać tu swój adres e-mail
zacnyw@gmail.com
Pozdrawiam Grzegorz
P.S. mój nick wynika z zainteresowania wielorybami(nie ma na celu obrazy kogokolwiek)
P.S.2 można również zostawić swój adres w odpowiedzi wtedy odezwę się pierwszy
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry