• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rozmiar penisa, czy może być za duży? Do Pań

Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Jako 20 latka jakoś takiego dużego libido nie miałam więc na początku malżeństwa się jakoś zgrywaliśmy. Ale im bliżej 30 tym to rosło i rosło. Czekałam codziennie na moment kiedy w domu bylo praktycznie pusto i brałam się za masturbację, czulam potrzebę orgazmu
 
Mężczyzna

mateusz12345123

Nowicjusz
Jako 20 latka jakoś takiego dużego libido nie miałam więc na początku malżeństwa się jakoś zgrywaliśmy. Ale im bliżej 30 tym to rosło i rosło. Czekałam codziennie na moment kiedy w domu bylo praktycznie pusto i brałam się za masturbację, czulam potrzebę orgazmu
No to niezle Ci się trafiło :/ nigdy bym nie pozwolił zeby moja kobieta poczuła się w taki sposób, jaki finał?
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
To bardzo słabe, że ludzi którzy odbiegają od Twoich standardów, tak łatwo jest Ci obrazić. To że kobieta potrzebuje większego rozmiaru, bądź owszem przebieg jeśli chodzi o kochanków ma duży to nie robi z niej kogoś złego. Nie każdy ma możliwość trafić od razu na osobę o jakiej marzy. To że ja zaliczyłam facetów powiedzmy w ilości 40 to tylko dlatego że nie chciałam znowu być z kimś kto kompletnie podejściem do seksu odbiega ode mnie. Jaki sens jest być w związku gdzie dalej nie można być sobą? Wnioskując po Twoich słowach, kobieta taka jak ja nie jest normalna. Tylko dlatego że ma dużo większy popęd niż część tych które poznałeś
Niech każdy wiąże się z osobą jaka mu pasuje i niech każdy ma możliwość cieszyć się ruchaniem jakie go kręci. Zawsze rozumiałam to że ile ludzi na świecie, tyle różnic. Nigdy nie dosrywalam się do tych, którym wystarczy seks raz w tyg. Bo przecież mnie to nie dotyczy. To jego życie. Ale w drugą stronę już tak nie ma.... Kobiety kurwy, faceci wstrętni pojebani masturbatorzy. Kobieta mówiąca że lubi duże kutasy jest określana suczą, która skreśla faceta zz rozmiar nie patrząc na jego inne zalety. I zaraz są teksty o cipie jak wiadro. Ona szuka tego co ją zadowoli. Ciebie nie zmusza do zabawy ze sobą. Homoseksualiści też nie chodzą po ulicach i nie gwałcą heteryków. W żaden sposób seks każdego z nas nie wpływa na życie całkiem obcych ludzi z innymi skłonnościami
To źle mnie zrozumiałaś, nigdy nie było moim zamiarem obrażenia jakiegokolwiek kobiety i nigdy w życiu tego nie zrobiłem, można nawet powiedzieć, że jestem starej daty..
Tu w tym temacie spieram się tylko z tym, że najlepsze co jest to ogromny sprzęt i teraz tym twierdzeniem szufladkujecie facetów, którzy nie mają ogromnego sprzętu, że zawsze będą gorsi i nigdy nie będą mieli szans przez kobietą z gościem, który ma większego. Nie spojrzałas na ten temat z tej strony? Bo mi wyłącznie o to chodziło.
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
A ja nigdzie nie napisałam ze tacy są gorsi, tylko szukam takiego jak mnie kręci.
A tego nie odczułem nigdy z moim według mnie średnim sprzętem, ale może nie miałem nigdy do czynienia z laskami z tak dużymi przebiegami jak twoje w które trzeba już całe nogi wsadzać żeby coś poczuły...
Wiesz ja jestem przeciętny chłop i miałem do czynienia z normalnymi kobietami 😉
Na ile sposobów bym nie podeszła do zrozumienia tego zdania, to sorry... takie teksty biorę raczej dosłownie.
Na tego faceta z malym kutasem, ale ze zwinnym językiem też znajdzie się chętna kobieta.
Ja żadnemu facetowi nie ubliżyłam, że jest do niczego, bo ma małego kutasa. To że ja nie jestem zainteresowana, nie znaczy że nie widzę dla niego szansy wykazania się przy innej. Nie szufladkuję, nie uważam Was za gorszych.
W tym wątku to w stronę kobiet preferujących duże sprzęty poszło dużo więcej jadu...
Nie oszukujmy się, ale Wy faceci, też nie spotkacie się z kobietą, która Wam się nie podoba, nie jest w Waszym typie
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
a no i rozumiem argument preferencji, skoro ktoś lubi duże kutasy i dokładnie tego chce w seksei to nie ma zmiłuj i inne rzeczy będą tylko "próbami zstąpienia" czy "bieda zamiennikami". Ale rodzi mi się tu pytanie, czy wtedy partner nie może puścić odpowiedniej kubatury dildo, zaspokajając potrzebę wielkiego kutasa, wielkim gumowym kutasem? :D @JeanGrey
Obecnie już mam sporą kolekcję, dużych gumowych, kutasów. Ale mimo tego i tak chcę być z facetem, który odpowiada mi w 100%.

dajcie ludziom dopasować sobie partnera takiego jakiego chcą :)
 
Mężczyzna

Mrmartin

Cichy Podglądacz
Myślę, że każdy jest na tyle inny, że mamy inny próg bólu i czasami jak jest za duży, to jedna podnieca, aż ten ból, a dla innej dyskomfort. Moje maleństwo, w moich oczach zawsze będzie maleństwem i chciałbym, żeby jeszcze urósł. Ale co do tego, że pochwa jest elastyczna i się dopasowywuje, zawsze po seksie starałem się wyciągnąć jakaś opinie o rozmiarze, kiedyś od dwóch różnych kobiet usłyszałem ten sam tekst, że pasuje jak klucz do dziurki w drzwiach, zawsze muszę podczas seksu kilka razy go mocno dopchnąć do końca, także cóż szału nie ma, ale.. głębokiego gardła jeszcze nie doświadczyłem, mimo przechwałek, także.. yyy właśnie zorientowałem się, że to pytanie do pań. No, chciałem się przez chwilę poczuć"za duży" 🤭
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
moja zona podziela zdanie Laury. no ale ma takiego bydlaka jakiego ma i mimo jej ultimatum (powieksze se cycki jak ty skrocisz penisa) musi z tym zyc:) da sie w ogole skrocic penisa? nie wydaje mnie sie...
ale clue jest takie ze dlugie kutasy moga powodowac pewien dyskomfort u partnerek, w szegolnosci w pozycji na pieska. do tej pory mialem tylko jedna partnerke ktora wyrazala sie bardzo pozytywnie na temat rozmiaru ale ona tez byla jedyna partnerka w moim zyciu ktora miala orgazmy dopochwowe... eh swiety gral...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Rozmiar penisa. Porady seksualne 0
T Pytanie dla Pań rozmiar penisa Porady seksualne 8
Q Rozmiar penisa Porady seksualne 13
C Rozmiar Penisa a pierwszy raz .:) Pierwszy raz 8
A Dziwna sytuacja.. rozmiar. Seks 5

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry