• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rozciągnięty otworek analny u kobiety.

Mężczyzna

DenisP

Cichy Podglądacz
Tak się zastanawiam dlaczego kobiety wstydzą się mówić mężczyznom, że lubią zabawy pupą, albo, że robią to od dawna i mają dobrze rozciągniętą dziurkę? Już kilka razy mi się zdarzyło, po jakimś czasie dopiero, jak przekonywałem że uwielbiam luźną pupę itd, kobieta przyznała się, że też to lubi i często sama się tak zabawia, ale gdybym nie męczył tematu nigdy by się nie przyznała.
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
I wszystko zależy od kobiety.
Tego luźnego tyłka, o którym piszesz, nie posiadam, muszę się każdorazowo ciut rozciągnąć aby nie było bólu, jednak jeśli chodzi o rozmowy na ten temat to akurat jestem pierwsza. Trudniej zapytać gościa czy lubi mieć robiony rimming lub masaż prostaty. Ale już też dawno się nie przejmuję i lecę prosto z mostu.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
I wszystko zależy od kobiety.
Tego luźnego tyłka, o którym piszesz, nie posiadam, muszę się każdorazowo ciut rozciągnąć aby nie było bólu, jednak jeśli chodzi o rozmowy na ten temat to akurat jestem pierwsza. Trudniej zapytać gościa czy lubi mieć robiony rimming lub masaż prostaty. Ale już też dawno się nie przejmuję i lecę prosto z mostu.
Kobieta, która lubi robić rimming i masaż prostaty! Marzenie 😍 No, może jeszcze lepiej byłoby gdybym to ja robił rimming a kobieta masaż prostaty. Albo po prostu gdyby mnie przerżnęła straponem 🔥
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
zawsze kręciły kobiety odważne na punkcie swojej dupci.
Mnie jednak bardziej kręcą kobiety odważne na punkcie bawienia się męską pupą. :) Np. robienia partnerowi peggingu czy masażu prostaty per rectum palcem.
Trudniej zapytać gościa czy lubi mieć robiony rimming lub masaż prostaty.
Pytanie, komu trudno o to spytać - może chodzi o to, że część pytanych z trudem odpowiada otwarcie, co lubi.
Rimmingu nie doświadczyłem, choć w sumie chciałbym spróbować, gdybym miał z kim. A masaż prostaty i pegging lubię. Zaś jeszcze bardziej lubię, gdy kobieta jest otwarta i wychodzi z inicjatywą.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry