• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rozciaganie moszny

Mężczyzna

Paweł4f

Cichy Podglądacz
Witam, Zaciekawił mnie pewien fetysz tzw. ball stretching, polega na zakładaniu pierścienia na jądra który powoduje rozciągnięcie skóry na jajkach czy ktoś z was Panowie stosował podobna technikę czy jest zainteresowany tym fetyszem :) i podzieli się opiniami co sądzi na ten temat poddawiam
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Witam, Zaciekawił mnie pewien fetysz tzw. ball stretching, polega na zakładaniu pierścienia na jądra który powoduje rozciągnięcie skóry na jajkach czy ktoś z was Panowie stosował podobna technikę czy jest zainteresowany tym fetyszem :) i podzieli się opiniami co sądzi na ten temat poddawiam
Nie stosowałem nawet jeśli miał bym możliwość spróbowania takiego rozciągania odmówił bym z tego względu że mam idealną mosznę i w żaden sposób nie chciał bym tego zepsuć
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Mnie to z jednej strony podnieca i kręci. Lubię sobie wziąć jaja w rękę ciągnąć trochę. Jednak z drugiej strony nie chcialbym mieć dłuższej moszny, bo myślę, że byłoby to poroblatyczne przy siedzeniu, na rowerze i ogólnie.

Ale jak widzę zdjęcia/filmy, że jaja wiszą niżej od kutasa, to mi się podoba u innych 🤣
Albo gdy sobie ktoś jajka wkłada do tyłka 🤩
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Mnie to z jednej strony podnieca i kręci. Lubię sobie wziąć jaja w rękę ciągnąć trochę. Jednak z drugiej strony nie chcialbym mieć dłuższej moszny, bo myślę, że byłoby to poroblatyczne przy siedzeniu, na rowerze i ogólnie.

Ale jak widzę zdjęcia/filmy, że jaja wiszą niżej od kutasa, to mi się podoba u innych 🤣
Albo gdy sobie ktoś jajka wkłada do tyłka 🤩
Dokładnie. Mam tak samo. Takie wiszace i wyeksponowane fajnie wygladaja ale czy to wygodne ? Ale jednak się zdecydowałem i zacząłem proces rozciągania.
 
  • Like
Reactions: tpo
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Ja was kompletnie nie rozumiem i dla mnie jest to totalnie bez sensu co robicie z waszymi jajkami. Dla mnie nieistotne, średnie czy duże, byle były zdrowez ogolone, gładkie, jędrne i sprężyste. Wiszące wory to mi się kojarzą z dziadersami 70-80 i wogóle geriatrią. Szkoda waszych jaj. Nie rozciągajcie ich. Wy nawet nie wiecie co to za przyjemność, radocha i zabawa z jędrnymi jajkami jest.
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
Ja was kompletnie nie rozumiem i dla mnie jest to totalnie bez sensu co robicie z waszymi jajkami. Dla mnie nieistotne, średnie czy duże, byle były zdrowez ogolone, gładkie, jędrne i sprężyste. Wiszące wory to mi się kojarzą z dziadersami 70-80 i wogóle geriatrią. Szkoda waszych jaj. Nie rozciągajcie ich. Wy nawet nie wiecie co to za przyjemność, radocha i zabawa z jędrnymi jajkami jest.
Moje jajka pomimo zabaw z rozciaganiem i tak wracają do swojej sprężystości. Jak jest giraco, to nawet przed rozciąganiem potrafily wisieć. Wiadomo. Natura na tak skonstruowała by się nie przegrzały. A że często mi jest w nie gorąco korzysram zawsze kiedy mogę by je chłodzić. Stąd pomysł by je rozciągnąć trochę.. poza tym to w klimacie femdom, który uwielbiam.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Rozciąganie moszny Seks 11

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry