• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Reakcja dziewczyn na wytrysk spermy na ciałko

Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
U nas pełna swoboda w tym zakresie ale za wyjątkiem "na język", wtrysk w usta zdarza się można powiedzieć, przypadkowo w uniesieniu a nie jak cel sam w sobie, tak samo np oczy, osobiście wydaje mi się że to kit i mit z filmów i bajań, że Panie go tak uwielbiają. A moje ulubione miejsce to i tak rowek między pośladkami...
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Seks Praktykant
Nie mam szczególnych uprzedzeń poza jednym... 🙏 zawsze mówię: "byle nie na włosy" a i tak nie dociera 🤦‍♀️
I teraz zastanawiam się czy tak ciężko jest to kontrolować, czy robicie to kobietom po złości? 🤔😜
To nie takie proste, w chwili uniesienia człowiek strzela gdzie popadnie. Moja też kiedyś prosiła aby nie na włosy a ja dostałem takiego orgazmu, że nie tylko włosy ale i plecy miała mokre.
 
Mężczyzna

distrteeed

Cichy Podglądacz
To nie takie proste, w chwili uniesienia człowiek strzela gdzie popadnie. Moja też kiedyś prosiła aby nie na włosy a ja dostałem takiego orgazmu, że nie tylko włosy ale i plecy miała mokre.
e no juz bez przesady. Tzn wiadomo, bywa że potrafi zresetować głowę podczas orgazmu, ale zawsze da się wycelować przed. ale nie wiem, może to kwestia osobnicza... xd
 
Mężczyzna

krieger

Cichy Podglądacz
Nie mam szczególnych uprzedzeń poza jednym... 🙏 zawsze mówię: "byle nie na włosy" a i tak nie dociera 🤦‍♀️
I teraz zastanawiam się czy tak ciężko jest to kontrolować, czy robicie to kobietom po złości? 🤔😜
Jak się patrzy na wasze słodkie buźki to reszta dzieje się sama i później zostaje tylko tłumaczenie "naprawdę nie wiem jak to się stało" ;)
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry