• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Rajstopy po całym dniu pracy

Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Nie ukrywam, ze jako fetyszysta stóp miewam fantazje związane ze spoconymi stopami. Kręcą mnie szczególnie stopy młodych dziewczyn, które cały dzień pracują w zakrytych butach i rajstopach. Widziałem raz takie u ślicznej młodej kelnerki - miała wygodne szmaciane buciki, ciemne rajstopy i pracowała w pewnym lokalu 12 godzin dziennie lub dłużej. Na dworze ciepło, więc o spocenie nietrudno zwłaszcza stópek :) Ile ja bym dał żeby zdjąć takiej młodej zgrabnej ślicznotce buciki bezpośrednio po pracy i zacząć pieścić jej stópki... Domyślam się jaki byłby ich zapach, ale naprawdę szaleję za tym :)

Ktoś z panów fetyszystów też ma taką fantazję ?
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
mam dokładnie tak samo, szkoda że jak na razie tylko fantazja, chciałbym ją w końcu zrealizować. Miałem w pracy koleżankę, młodą ładną, zgrabną, jak przychodziła do pracy w trampkach lub balerinkach i skarpetki stópki........ widziałem część jej stópek....... aż miałem chęć na koniec dnia podejść zdjąć jej buciki i wąchać i pieścić jej stópki. Często waliłem pamięciówki z jej stópkami
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry