• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Queen of Spades

K

Kataryna

Guest
Chciałam przedstawić pewną już subkulturę wśród białych kobiet, mianowicie "Królowa pik".
3761fda42248a5010070f8f6d408d8ec.jpg

"Wśród młodych, przeważnie białych samic, rośnie subkultura znana jako królowa pik. Zazwyczaj polega na tym, że kobiety otrzymują na ciele stały lub tymczasowy tatuaż z symbolem królowej pik z literą Q. Zwykle jest trzymana w ukryciu, ale gdy jest odsłonięta, w zasadzie oznacza to, że te kobiety w tym momencie szukają seksu wyłącznie z czarnymi mężczyznami. Na głębszym poziomie za tą subkulturą kryje się filozofia, która sprawia, że kobiety postrzegają siebie jako „własność” czarnych mężczyzn. Wykracza więc poza zwykłe wyrażanie preferencji i prowadzi do samouprzedmiotowienia. Wpisuje się również w przestarzałe patriarchalne wyobrażenia, że kobiety są albo żoną, albo dziwką, ale nie są osobą, której pragnienia wykraczają poza zaspokajanie mężczyzn w celach seksualnych i bycie „niewolnikami” dla dużych penisów. Między sobą mówią o tym międzyrasowym stylu życia w kategoriach religijnych, używając słów takich jak „nawracanie innych kobiet” lub „widzenie światła”."

Osobiście zastanawiam się na poważnie nad takim tatuażem.

2000x2000.10.jpg

nig01800x.jpg

tumblr_nga4lwsjDf1tek3xbo3_500.jpg
cea02a2768c5d8f27b43ffde2b9e9d66.jpg
images

39c2a821d7bcae9e23804ec845076a9b--girls-in-bikinis-bikini-girls.jpg



Osobiście od lat fascynuje mnie ten "lifestyle" i to popieram.
A wy co tym myślicie? Zapraszam do kulturalnej dyskusji.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
To dla mnie prawdopodobnie zbyt wysoki poziom rozważań, nieodpowiedni temat dla liliputa.
W Warszawie jest sporo par międzyrasowych, w zasadzie wiele takich par jest na każdym osiedlu. Taka para mieszka także w budynku wielorodzinnym, w którym mieszkam.
Najprawdopodobniej czarnoskórzy uważani są przez te kobiety za lepszych od innych cudzoziemców. Nie jest to nic zaskakującego, tak jest w wielu miejscach na świecie. Wyjątkiem są chyba tylko Indie.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ale zawsze jest to jakiś stygmatyzm. Teraz może się wydawać, że bycie taką queen to zaszczyt i cholera wie co jeszcze. Ale za np. 10 lat się odwidzi, zakocha się w białym, dojdzie do rozbieranek a tu "piętno".
Ale co kto lubi, jak ktoś chce oznaczać się w ten sposób to jego ciało, może sobie nawet na czole wydziarać. Tylko potem niech nie piszczy tylko pije co nawarzyła.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Ale za np. 10 lat się odwidzi, zakocha się w białym, dojdzie do rozbieranek a tu "piętno".
Ale co ma się odwidzieć?
Preferencja dla czarnoskórych?
A może chodzi o obawę, że jak już się dziewczyna wyszaleje to osobnik drugiego sortu "po murzynie będzie brzydzić się"? 😂
I jeszcze ta "miłość", w tym temacie, w temacie o QoS. 🤦🏻‍♂️ 🤣
Miłość to jest w piosenkach i nic z potrzebami seksualnymi nie ma wspólnego.
 

WhiteBoyhite30

Cichy Podglądacz
Chciałam przedstawić pewną już subkulturę wśród białych kobiet, mianowicie "Królowa pik".
3761fda42248a5010070f8f6d408d8ec.jpg



Osobiście zastanawiam się na poważnie nad takim tatuażem.

2000x2000.10.jpg

nig01800x.jpg

tumblr_nga4lwsjDf1tek3xbo3_500.jpg
cea02a2768c5d8f27b43ffde2b9e9d66.jpg
images

39c2a821d7bcae9e23804ec845076a9b--girls-in-bikinis-bikini-girls.jpg



Osobiście od lat fascynuje mnie ten "lifestyle" i to popieram.
A wy co tym myślicie? Zapraszam do kulturalnej dyskusji.
Uwielbiam ten fetyszi klimaty wiec....
Moge tylko dac lika:)
 

taki_on

Nowicjusz
obserwując taką parę black and white mam pozytywne wrażenia, głównie ze względu na zróżnicowanie odcieni skóry. Czyli jest to wrażenie estetyczne, przełamujące monotonię barw. Ale po zastanowieniu dochodzę do wniosku, że faktycznie jest to objaw samostygmatyzacji. Cóż, preferencje są różne, ludzi na świecie sporo, więc chyba każdy znajdzie dla siebie niszę.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Tu parę filmików jednej z takich Queen:
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry